Super, że Pączuś zdrowieje :)
Zjedzenie trawki nie powinno zaszkodzić pod warunkiem, ze to tylko trawa i nie w ilościach hurtowych ;)
Gorzej jak złapie jakąś trującą roślinkę ... U nas było podejrzenie, że toksyny którymi zatruła się Viky pochodza od roślinki z parku. Do dziś nie ma pewności co to było :(