Tylko kilka dni przerwy sobie zrobiłam a tu nie dość, że tyle do nadrabiania to jeszcze takie nowości ;)
Maleńka jest słodka, moja Daria "choruje" na cziłkę tylko raczej krótkowłosą.
Ale, że moja córcia z góry zaznacza, że Ona by tylko kochała maluszka a ja bym musiała go "obsługiwać" więc choruje soboe dalej a cziłki nie ma :evil_lol: