Tak byście pomogli sprzątać :P
u nas na chwile też prądu nie było , młody oczywiście przerażenie w oczach i juz sie nie chciał ode mnie odkleić , nawet wykąpać sie nie chciał bo się bał że znowu prąd wyłączą :/ i standard w takich sytuacjach od razu chciał iść spać , zeby wstac jak bedzie ranek i sloneczko ehhhh