Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Bardzo sie ciesze ze Bondziu jest ok. Biedaczek pewnie ma juz dosc tych nowosci. Ciagle cos sie dzieje .
  2. Dziekujemy Ksiegowej Pimpusia za walke z finansami :)
  3. jak to dobrze ze Czarnulki maja zawsze nowe ogloszenia. Ciagle mam nadzieje ze ktos da im wspanialy domek.
  4. Bedziemy czekac I myslec pozytywnie .Sonieczka ma piekny tekst do ogloszen I fajne zdjecia. W koncu ktos ja musi wypatrzec.
  5. To cudowne ze teraz nadrabia zaleglosci I ma tyle do poznawania :) :) :)
  6. Niech sobie odpoczywa, w Schronisku nie mial takich wygod :)
  7. Ciesze sie ze Redis tak dobrze sie trzyma I ma pieniazki na czynsz :) :) :)
  8. [quote name='DORA1020']Wlasnie,i zdjecia nie pomogly:( dzwonili wprawdzie ludzie z Jasla,ale chcieli nowe zdjecia Soni,bo w ogloszeniu byly stare,po wyslaniu zdjec napisali,ze rezygnuja.[/QUOTE] Widocznie nie ten domek. Nowe zdjecia sa piekne, napewno ktos ja pokocha. To tylko kwestia czasu.
  9. Pewnie jej sie nie podobalo ze wraca do boksu i uszczypla kolezanke.
  10. Ingrid44

    Metamorfozy

    I jak tu nie wierzyc w cuda :) Piekna metamorfoza .
  11. Nie moge sie napatrzec na zdjecia. Bondziu na zielonej trawce I na lozku . Az sie serducho raduje :) :) :)
  12. Jedna osoba to zdecydowanie za malo na taka ilosc zwierzat. Dora, my wiemy ze robisz robote za 10 osob. Dbaj jednak o siebie bo co my zrobimy bez Ciebie jak sie rozchorujesz ? :glaszcze:
  13. To jest problem z tymi kotkami. Trzeba by wiecej ludzi zeby pomogli a wszyscy daleko mieszkaja :shake:
  14. Duzo zdrowka dla Tobisia.
  15. To dobry pomysl z tymi plakatami.
  16. Jak to wspaniale ze Liderek ma takie fajnie ciocie, ktore tak dbaja o niego. :)
  17. [quote name='DORA1020']Dziekuje muzziemu za sesje zdjeciowa:) Soni,Dzekiego i Dorci. Beatko,moge Cie prosic o wstawienie chociaz po jedym zdjeciu tej trojcy?[/QUOTE] Dorcia tez chyba juz dlugo czeka na domek ?
  18. Dobrze ze wszytko bedzie zrobione za jednym zamachem. Bondziu bedzie obolaly z przodu i z tylu :shake:
  19. Wszystko sie dobrze ukada, bedzie bazarek I ogloszenia. Fotki do ogloszen tez mamy . [B]Niestety brakuje karmy dla kotkow[/B] :(
×
×
  • Create New...