-
Posts
25305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ingrid44
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Chyba nie ma wiesci bo Bjutka nic nie pisze . -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
ile kosztuje sterylka I czy cos zostalo postanowione co do zdjec ? -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Tak mi przykro I smutno chociaz nie znalam tych pieskow :( Myszko [*] -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Dla Kozy [*] :( Dobrze ze miala swoje biuro I kochajacych ludzi. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
Ingrid44 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Buziole I mizianka dla Plutaska :) -
[quote name='Radek']Bidulki mają pecha jakiegoś:shake: A takie fajne sunie.[/QUOTE] TYle lat I tyle ogloszen :shake: Faktycznie to jakis pech .
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='DORA1020']Zobaczcie jakie sliczne zdjecia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246119-Sesja-zdjęciowa-bezdomniaka-do-ogłoszeń!-Do-31-08-na-tymczasa[/URL][/QUOTE] Piekne zdjecia. -
Demon i Manga zawsze nierozłączni, już oboje za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Ja sie wczasuje, a moje psy czekaja i czekaja... :roll:[/QUOTE] Powczasowac tez sie trzeba :) :) :) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki bardzo mocno ! -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
I trzeba by tam dowiezc Sonie do Warszawy. Czy dobrzze mysle ? -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']to już ma nasz staruszeczek 90,- zł deklaracji stałych:multi: kto jeszcze pomoże wydostać starowinka ze schroniska, żeby mały biedaczek mógł pospać na kolanach Pańci a nie na betonie?[/QUOTE] Prosimy sie przyznac :) :) :) -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Kto jeszcze da grosik staruszkowi ? -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Ja juz pisalam wczesniej ze dam 20 zl stalej.Nie wiem czy zostalo wliczone ? -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']no to trzeba się zorganizować i wybłagać o deklaracje, On nie może nie przeżyć zimy:([/QUOTE] Dokladnie tak samo myslalam. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
Ingrid44 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Jak ludzie nie są w stanie przejść godzinnej rozmowy i nie są w stanie zrozumieć, że my też musimy się jakoś zabezpieczyć, mieć prawdopodobieństwo, że to będzie dobry dom, to znaczy, że to nie CI ludzie:shake:[/QUOTE] Nic dodac nic ujac . -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Wspaniale ze Sonieczka ma nowe ogloszenia. Narazie nic nie zostaje jak ja mocno oglaszac. Doloze sie do transporu jak zajdzie taka potrzeba. Trzymam mocno kciuki. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Smutna sprawa. 400 zl ciezko zebrac , gdyby chociaz 200 albo 250 zl to juz bylo lzej. Tylko gdzie znalezc domowy Hotelik za taka cene ? :( -
[quote name='DORA1020']No tak,ludzie z W-wy tak,niestety sa problemy z DS w Gdyni.Dziewczyna ciagle do mnie wydzwania,ze Bruno ma kropke brazowa na pyszczku,a na zdjeciu kropki nie ma.A ona chce bez kropki,i jeszcze inne takie bzdety.a mowila ala123,zeby dac sobie spokoj z ta Gdynia,ale przeciez byla wizyta PA.Kudlataja,ktora rozmawiala z ta dziewczyna i zawozila psiaki,tez miala watpliwosci.[/QUOTE] Co za czlowiek :shake: Taki kawal maluch jechal I teraz sie nie podoba. Szkoda slow :(
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
Ingrid44 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
To by bylo cudownie gdyby Bondus pojechal do domowego hoteliku. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ingrid44 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Bardzo symaptycznie wyglada :)