[CENTER][quote name='Justys95']Powtarzają się! :mad: Ale panienki śliczniutkie :loveu: Neska wycieczkowana już czy jeszcze? :)[/QUOTE]
Już się chyba nie powtarzają :D Źle mi się wkleja z tego photobucket'a :D
Neska chyba już po cieczce, ale nie jestem pewna :diabloti:[/CENTER]