[CENTER][quote name='deer_1987']Swiezy snieg?[/QUOTE]
Niestety nie :shake: To fotki robione jeszcze w niedziele.
Ale sypie teraz trochę więc może będzie świeży :multi:
[quote name='Cavy'][url]http://img19.myimg.de/IMG87418d2d1.jpg[/url] - jakie oczy słodkie :loveu::loveu:[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:
[quote name='crazydaisy']Witanko :) Jak ona ślicznie na śniegu wychodzi [url]http://img19.myimg.de/IMG87418d2d1.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Sweetaśna']witaj Owczarkowa:evil_lol:
fajne nam dałas 2 foteczki:D:D
co u was/?:D[/QUOTE]
Hej :hand: Przed chwilą wróciłam ze szkoły. Na ostatniej lekcji pisaliśmy sprawdzian z WOS'u :D:D Coś tam napisałam,chociaż się nie uczyłam :evil_lol:
Ale nauczycielka dużo podpowiedziała, więc powinno być ok :cool3: Troche od kumpeli spisałam :eviltong:
Poza tym to ostatnio wpadł mi w oko taki chłopak z przeciwnej klasy :evil_lol:
Ale narazie to wiem tylko jak ma na imię :D:D
Jutro mam sprawdzian z biologi, ale biologia łatwa więc spoko :diabloti:
[quote name='M&T']Wchodzę i co widzę?
[url]http://img19.myimg.de/IMG87418d2d1.jpg[/url]
Te piękne oczęta :iloveyou:[/QUOTE]
:loveu::diabloti:[/CENTER]