Ponownie dziekuję wszystkim, że do nas zaglądacie! :)
Troszkę zanidbałam galerię i tak teraz niestety bedzię - mam bardzo mało wolnego czasu. Zdjęć już bardzo dawno nie robiłam, a muszę się pochwalić nowymi nabytkami ;) Może jutro coś się uda stworzyć ;) Na razie wszytskoch zainteresowanych odsyłam do najnowszej notki na blogu, bo nie ma sensu dwa razy tego samego pisać.
[URL]http://reavstone-dogteam.blogspot.com/[/URL]
A na zakończenie kilka zdjęć od Zuzi Paluch :) (dziewczyny ratują mi jeszcze galerię zdjęciami z obozu, zobaczymy jak długo :evil_lol:
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/9Za.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/10Za.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/11Za.jpg[/IMG]