-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
Ho ho dobrze ułożony to myślę, że za dużo powiedziane :D Powiedzmy, że czasami zdarza mu się błysnąć, mam nadzieję, że będzie błyszczał co raz częściej :) Ja już nie mam siły. Jedno zdjęcie się wczytało, myślałam, że będzie dobrze, a tu znowu to samo... :( edit. w końcu wrzuciłam na żabę Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
Ha ha jaki komunikat! Super pomysł :D
-
W zeszłym roku wszytsko było na hali. Na zewnątrz jakieś stoiska z kiełbaskami itp. były
-
Przepraszam Wszystkich odwiedzających za tą zwłokę, ale miałam w tym tygodniu po prostu taki zapiep... że nie wiedziałam w co ręce włożyć, choć doba była baaardzo długa. Po prostu padam na twarz. Zdjęć niestety jeszcze Kasia mi nie przekazała, więc na nie bedzie trzeba troszkę poczekać, ale postaram się sama coś uzupełnić. A wszystkie relacje będą na blogu już w postaci notki jak będę miała treningowe zdjęcia. edit: Mam zdjęcia, ale photobucket zupełnie nie chce ze mną współpracować :/ Na blogu nowa notka i kilka zdjęć.
-
O proszę toż to już poważny Pan Neron! Wszystkiego najlepszego, wielu radosnych i szczęśliwych chwil dla Nerona u boku wspaniałej Pani :)
-
[URL]http://zkwpkielce.republika.pl/[/URL]
-
Minę przy surykatce ma bardzo surykatkową :D
-
Uwaga komunikat! Uwaga komunikat! Kocham mojego psa. Dziękuję koniec komunikatu [SIZE=1]Jak będę miała zdjęcia to napiszę od razu coś więcej ;)[/SIZE]
-
U tej suki podoba mi się głowa. Delikatnie dla mnie za długa. [URL]http://www.seawild.se/index.php/en/dogs/kaja[/URL] Tutaj też strasznie podoba mi się głowa. Szczególnie uszy - dla mnie ideał. Co do reszty to mogła by być troszkę bardziej ofutrzona. [URL]http://www.rhineferry.nl/eng.main.htm[/URL] A z Poslkich to uwielbiam: [URL]http://www.dancingwithfire.novascotia.pl/index.php?lang=pol&modules=gaja[/URL] Praktycznie idealny pod względem budowy [URL]http://www.dancingwithfire.novascotia.pl/index.php?lang=pol&modules=jumper[/URL] Za to takich uszu (i ich osadzenia) nieznoszę [URL]http://www.rhineferry.nl/eng.main.htm[/URL] Tak samo tu mi się bardzo nie podoba osadzenie ucha (przez to nie podoba mi się cała głowa), za to budowa całkiem ok. [URL]http://www.seawild.se/index.php/en/dogs/wylla[/URL]
-
Ja muszę być w oba dni, bo mam jedno zamówienie na szarpaki z borderów, a drugie z tollerów:eviltong: Super by było jakbyśmy się spotkały! evel Tyle, że ja bym chciała pójść w stronę własnej hodowli. Nic dużego 2 max. 3 psy, ale hodowli. A z polskimi tollerami jest taki problem, że są bardzo mocno spokrewnione z tymi z Czech. U nas ostatnio miotów jak na lekarstwo jest, bo już nie ma jakimi psami kryć. Większość możliwości suka-pies jest już wyczerpane. Jeżeli moje plany hodowlane by nie wypaliły to wtedy pewnie wezmę psa z Polski ;)
-
Już poprawione ;)
-
Tak, tak to są tollery! :D A w liceum no nie najgorzej. Jak na razie mam tylko jedną 2, ale mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i bedzie lepiej (chociaż po realizacji kolejnych tematów z fizyki nie jestem tego pewna:evil_lol: jestem na rozszerzeniu). Ostatnio jakoś nauczyciele powariowali ze sprawdzianami. Zapowiedzianych mam już 5, a czy jeszcze się coś nie trafi:angryy: Podsumowujac ucząć się dwa czy trzy razy tyle co w gimnazjum i tak mam gorsze oceny:eviltong:. Ale pocieszam się, że to jedno z lepszych liceów w mieście (a nawet w województwie) i dodatkowo na dość ciężkim profilu jestem :D
-
Nie, nie. Onek to nie moja rasa ;) Teraz to raczej realizuje marzenie mojego taty ;) Ja chciałabym importować tollera, a to jest duży koszt, bo po pierwsze w krajach skandynawskich ew. Holandii ceny psów ogólnie są dużo wyższe, nawet 3krotnie. Jeśli doliczy się do tego wszytskie opłaty dodatkowe typu transport, noclego to taka kwota się spokojnie uzbiera :)
-
UNLEASHED Flyball Team zaprasza na zajęcia! (W-wa)
sator_k_ replied to GrubbaRybba's topic in Flyball
Jaka zróżnicowana grupa. I tollerek jest :D Trzymam kciuki! -
Ewa to jest marzenie bardzo dalekobieżne niestety. Najpierw muszę się usamodzielnić, a wątpię, że uda mi się dokonać takiego zakupu przed skończeniem studiów. Biorąc pod uwagę, że jestem w 1kl liceum to jeszcze trochę czasu minie. Teraz zaczynam zgłębiać tajniki genetyki oraz zaczynam przeglądać psy w hodowlach. Jedyny plus to to, że mam dużo czasu na zebranie funduszy, ale boję się, że jak pójdę na studia to te pieniądze się rozpłyną:shake:
-
Co tu dużo mówić psy w biego to ogólnie jeden z piękniejszych widoków:loveu:! kalyna właśnie o to chodzi, że mnie się pieniądz nie trzyma:evil_lol: Muszę się nieźle spinać, żeby kasy nie wydawać. Powiem Wam, że mam wielkie marzenie importować psa, a to koszt nawet 10tys. zł, więc jest na co zbierać ;)
-
Ja w pełni rozumiem kwestię nie dokońca usłuchanego psa, mój też idealny nie jest :) I przeciwko kolczatkom też nic nie mam (jeśli są używane u psów, które tego potrzebują). Tylko właśnie paradoks leży w tym, że flexi uczy ciągnięcia i nie da się na niej dobrze panować nad psem, poniewż jeśli nawet przyciągniesz psa to smycz zostaje napięta, a to może wzmagać też agresję. O wiele więcej efektu da 5m linka no tyle, że się tzreba trochę nazwijać :) I jeszcze raz napiszę, że tu nie chodzi o jakieś oskarżenia pt. prowadzasz psa na kolczatce jesteś niedobrym właścicielem, daleka jestem od takich osądów :) A swoją drogą [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/827/oski2.jpg/[/URL] Uroczy jest:loveu:
-
To zdjęcie w biegu akurat mi nie wyszło za bardzo pod wzgledem technicznym :/ Nawet nie wiecie jaka zła byłam, bo na aparacie wydawało się, że jest ok... Avaloth marzenia oczywiście psie ;)
-
Biedny Bonulec:shake:
-
Rzeczywiście pręguski są słodkie:loveu: Moja ciocia ma amstafkę ze schroniska i to jest tak przekochana suka i taka mądra, że rozbudziła we mnie sympatię do tej rasy :) P.S. Mogę się zapytać (tylko nie odbierz tego jako atak :)) czemu Oscar chodzi w kolcach i na flexi? Bo ja szczerze powiedziawsze nie za bardzo rozumiem czym kierują się ludzie wybierając taki zestaw.
-
Jaaaaakie fajne! A miny to robią takie, jakby prychanie u kotów podpatrzyły:evil_lol:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
sator_k_ replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
http://img577.imageshack.us/img577/6695/30775241.jpg Tutaj słodziutki jak szczeniaczek wyszedł :)