Jump to content
Dogomania

katlis

Members
  • Posts

    1551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by katlis

  1. [quote name='wariusek']Czemu nikt do naszej pieknej Tessi nie zaglada?[/QUOTE] Na fb jest propozycja domu dla suńki, tylko brak kontaktu z oferującym ten dom :)
  2. poproszę na prv namiary na panią, może uda mi się podjechać i pomóc
  3. [quote name='aga_w']Dziekuje w sumie teraz porzeba lekarza najpilniej bo one wszytstkie jakieś chude i chore są. Tym śliniącym się kotom zdjęć nie robiłam....[/QUOTE] ok rozumiem, ale ogłoszenia mogą pójść później, tylko ja teraz za nie zapłacę
  4. Aguś zamówię u tatankas ogłoszenia dla kociastych, kesz pójdzie na TOZ Police a Wy będziecie mieli 3 rzuty ogłoszeń
  5. [quote name='ksenka1']Oj nie mogła, nie mogła ;) Katlis rozpuszcza zwierzaki, wszelakie.... Głos rozsądku nakazał iść do szkoleniowca po porady, opinię...[/QUOTE] oj tam oj tam od razu rozpuszcza, my po prostu specyficzna rodzina jesteśmy:evil_lol:, i kochana trafne spostrzeżenie tak posiadam jeszcze resztki zdrowego rozsądku:crazyeye:
  6. [quote name='magdola']A gdzie ta impreza ma być dokładnie?[/QUOTE] Stargard park przy Młodzieżowym Domu Kultury 19maj
  7. [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0095.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0103-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0098-1.jpg[/IMG] i najważniejsza sprawa [SIZE=4]Negra zostaje z nami !!! [SIZE=2]Lupi poproszę o wersję elektroniczną umowy adopcyjnej, egzemplarze które dostałam uległy zniszczeniu [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [/SIZE]
  8. Wróciłyśmy ze szkoły diagnoza jest następująca Negra przejawia agresję lękową, i tu wielkie dzięki dla ksenki 1 za to że jej Zora swoim opanowaniem dobrze oddziaływała na Negrę:modla:. Jeżeli wyeliminujemy u Negry strach będzie najcudowniejszym psiurkiem:loveu: W przyszłą sobotę w Stargardzie odbędzie się impreza pt Przygarnij Burka, podczas której stargardzianie będą uświadamiani o pozytywnych aspektach adoptowania zwierząt ze schronów. [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/580553_374424615929644_100000863276560_1045509_1893419315_n.jpg[/IMG] Podczas imprezy tej ma być obecny zwierzęcy psycholog, do którego udamy się z młodą po porady. Serdecznie zapraszamy na ww imprezę będziemy tam z Muchozolem I Negrą coby ludzie zobaczyli że to całkiem normalne stwory:cool3: a oto focisze z dnia dzisiejszego :) Zachowanie Negry zostało sfilmowane na potrzeby wykładowe Pani Ewy [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0046.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0047.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0054.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0062.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0065.jpg[/IMG] Chęć zabawy była silna jednak lęk jeszcze silniejszy [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0071.jpg[/IMG] Po jakimś czasie załapałyśmy o co chodzi z równaniem, siadaniem i było już fajnie:multi: [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0097.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0099-1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Lupi']Ciekawe jak tam Negra & koty??? & reszta rodziny ;)[/QUOTE] A żyjemy żyjemy dziękujemy za pamięć:evil_lol: Do rzeczy: z kotami nie poszło nam tak dobrze jak z Muchą, ale pracujemy nad tym :), plan awaryjny działa więc wszystko idzie ku chwale dobrego Jutro idziemy do szkoły się uczyć, zobaczymy jak nam pójdzie. Gotowane żarło wciąga niczym odkurzacz, zżera marchewki, próbuje ustawiać Muchę, a tak poza tym wsio oki :evil_lol:
  10. Witam wszystkich zainteresowanych :) Chciałabym wszystkim przedstawić Negrę :), po przyjeździe do domu całą rodziną udaliśmy się do parku,aby na neutralnym gruncie zapoznać rezydentkę z psicą. Szału pału nie ma ale, rzeźni też nie więc dla mnie norma:cool3:. po prawie 2 h szlajania się po parku wyjazd do weta, a tam ważenie całe 19 kg na wskazówce, czyszczenie uszu - na szczęście tylko brud:p, i szczepienie. Lupi przekazała mi, że dziś rano podała Negrze środek na odrobaczenie, więc ja poprawię za 2 tyg i będzie gucio. Co do kwestii dt/ds. W rozmowie z Lupi jasno określiłam, że w poniedziałek odeślę odpowiednie dokumenty tzn. dt czy ds, więc nie potrzebnie zostało napisane dzisiaj, że dalej "szukamy ds":oops:. Można było do pon wstrzymać się z tymi deklaracjami Z obserwacji - ładnie chodzi na smyczy - ciągnie ale nad tym popracujemy - rzuca się na samochody w jasnych kolorach (biały, srebrny,żółty) - na ciemne samochody reaguje żywym zainteresowaniem - strachem, ucieczką reaguje na wózki parasolki- - podniesiona ręka w niektórych momentach wywołuje skulenie - podniesiona noga - szczeknięcie i rzucenie się w kierunku nogi. Na chwilę obecną Negra popiła, pojadła i śpi koło mnie, kupa zaczyna trzymać się kupy więc miodzio. Siku i kupa na dworze :) Jutro bliskie spotkania trzeciego stopnia z kociastymi:evil_lol:
  11. [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0010.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0009-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0008-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0007-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0006-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0005-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0004.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0003.jpg[/IMG] [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/DSCF0001-1.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Lupi']oj można się zakochać. Przyszły właściciel jak mądrze psa wychowa to będzie miał przyjaciela "od serca"[/QUOTE] Będziemy mądrze chować, uczyć się itd itp... Niedaleko ode mnie mieszka babeczka która od zawsze ma onki, psiury wpatrzone w nią ją w obrazek, posłuszne, więc postanowiłam sobie zaczepić babeczkę i poprosić ją o wskazówki, pomoc. Więc na pewno nie będzie źle :lol:
  13. [quote name='ksenka1']No to lepiej trafić nie moze :) Super:multi::multi::multi: Kiedy jedziesz po nią/ktoś ją przywiezie? :razz:[/QUOTE] Jeżeli nie znajdzie się właściciel jutro jadę po młodą
  14. jestem i podtrzymuję ofertę dt z opcją stałego
  15. sprzedałam temat małej koleżance z pracy ona ma pchnąć temat koledze, i w taki może sposób znajdziemy małej domek dzisiaj postaram się zrobić bazarek na leczenie oka i sterylkę :)
  16. :placz::placz::placz::placz: na chugon ja tu właziłam zakochałam się
  17. [quote name='mtf zalesie']z pultuska byla kasia mierzejewska[/QUOTE] jak możesz podeślij namiary na dziewczynę do cudaka, tak w razie "w"
  18. [quote name='Cudak'][B][SIZE=4]W okolicach Pułtuska jest Osoba chętna do adopcji Alexa :) Potrzeba jest WIZYTA PRZEDADOPCYJNA! Bardzo pilnie! Potem ewentualnie transport.[/SIZE][/B] [/QUOTE] Laski śpieszcie się z wizytą !!! w poniedziałek 23 lecę na białystok mogłabym psiura zabrać, ze niewielkie dołożenie się do kosztów
  19. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: to dla Was Kochani Pięknie Mieczysław wygląda
  20. [quote name='Justyna_M']data wydarzenia juz zmieniona :) jest juz na paru stronach, tutaj, strony kilku fundacji, alegratka, tablica.pl, podpowiedzcie mi gdzie jeszcze ja dodac, dzieki za odpowiedzi:-)[/QUOTE] Justyna daj sobie spokój z reklamą zwierząt na stronie Pro Equo. Naprawdę dobrze radzę, to tylko strata czasu.
  21. Kochani proszę o głos na Iwa, w przypadku wygranej połowa saszetek idzie na kociaste z przystani :) [url]https://konkurs.whiskas.pl/FotoGaleria.aspx?id=5947[/url]
  22. W zamian za 1% dla Przystani rozliczę pit 37 :)
  23. jak pojawi się ankieta macie mój głos :)
  24. i kolejny przykład [url]http://ttbszczecin.wordpress.com/adopcje/znalazly-dom-2/adopcje-2010/enigma/[/url] Siema Aguś jak maleństwo???
×
×
  • Create New...