[quote name='Cavy']:mdleje:
Dziękuję bardzo za prezent, z jakiej to okazji? :loveu:
Nie wiedziałam, że jestem w rankingu "tych najlepszych", ale fajnie. :evil_lol:
Super prezent, dzięki. :cool3:[/QUOTE]
No cóż :) Jeesteś xD
Bez okazji :P Powiecmy... przedwczesny na mikołajki xD