-
Posts
1364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cavalierkaa
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
dzięki lasski ;* -
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Cavalierkaa replied to Foxowa's topic in Galeria
hai co tam u was? u nas fotki - welcome ;p -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
a jak sie banner i av nowy wam podoba? -
Timek - energia bordera w ciele wyżło-terriera :)
Cavalierkaa replied to stratoos's topic in Galeria
hellou :) co tam? -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Ewa&Duffel']Świetne zdjęcia ! A jaki to obiektyw ?[/QUOTE] Dzięki, Dzięki :) Obiektyw 18-55mm. taki najzwyklejszy [quote name='Nikola & Tina']Zdjęcia Piękne, a to słodziutko wyszło :] [url]http://i50.tinypic.com/v9bv8.png[/url][/QUOTE] dziaa. [quote name='wiki4'][URL]http://i50.tinypic.com/4pzi8k.png[/URL] Jakie badyle :evil_lol:[/QUOTE] ja ci dam badyle. -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i50.tinypic.com/v9bv8.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/260wwgk.png[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ojj8gh.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/4pzi8k.png[/IMG] To są 4 najlepsze ( jak co to "dziecko" to mój brat BuBa :D ) -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Mam fotki z wczoraj i dzisiaj. Oj duużo. Ale dam te najładniejsze ( peeS są zrobione Nikonem D50 - lustrzanka taty, mówcie jak sie podobają ) Dodam zaraz jak zdążę bo zaraz mamy gości. Acha mamy też nowy bannerek i Avek ( zaraz je wstawię ) -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Ewa&Duffel']Śliczny bannerek,bardzo mi się podoba :) Parametry to znaczy przysłonę, czas otwarcia migawki, ISO itp. ;)[/QUOTE] aaa, no ale ja robiłam zwykłą cyfrówką więc nic nie ustawiałam :) -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Cavalierkaa replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
wesołych świąt! -
Happy X-Mas! < 3
-
No masz! Ok, bedzie sylwestrowy :) Za 20 mint no może za 35 :P
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Jak sie podoba nowy Av i Banner? :) Ewa, prezent dla Caprutka leży za nim :P Taka czerwona paczuszka. kawałek widać ;] -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Ewa&Duffel']bardzo fajne ujęcie :) widzę tam chyba nawet prezent dla Ciebie :diabloti: a Capri jaką ma smutną minkę, czy on leży na swoim prezencie ? ;) PS jakie parametry ustawiasz do zdjęć w pomieszczeniu ?[/QUOTE] No tak, jest tam też coś dla mnie xD Nie to akurat albo dla mamy albo dla taty nie pamiętam oba takie same jagby xDD parametry tzn. gdzie? xD Ja to zrobiłam Cyfrówką mamy na szybko dosłownie 20 min temu ;p a ustawiony miałam Podwodny Tryb Makro ( bo tak ładnie wychodzą fotki ) A Caprutak nie smutny a zmęczony :P -
Hellou! Właśnie robie wasz bannerek. By był za 20 minutek tylko.... dałabyś jakąś naprawde ładną fotę świąteczną? macie? :)
-
Wesołych Świąt! :cool1:
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Mam dla was świąteczną fotkę numer1. [IMG]http://i49.tinypic.com/23pl44.png[/IMG] i jak? Przed chwilką zrobiłam :P Tata powiedział ze da mi pofocić jego Nikonem (yeach) Wiec jutro bedą foty z dzisiejszej wigili. Wszystkim fajnych prezentów życzę! :) -
Wesołych Świąt Nerusie :)
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
No hey wszystkim! Dziekujemy za piękne życzenia < 3 Happy X-Mas everyone :) -
cześć. Co tam u was
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Cavalierkaa replied to Foxowa's topic in Galeria
Jeeeej! Jak on cudnie wyszedł na tych fociach < 3 -
Obiecana focia :)
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Cavalierkaa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i47.tinypic.com/2egclqd.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/jj1v8l.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2s7swao.png[/IMG] [U][IMG]http://i45.tinypic.com/f527gm.png[/IMG][/U] [IMG]http://i48.tinypic.com/xgk03a.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/102l5z6.png[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2agp0f7.png[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2mzi88k.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2dik5tu.png[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/308czup.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1zn3i88.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34osbpl.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/al5f2e.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10h37eg.png[/IMG] (Bez koloryzacji, ostrości itp. Tylko zmiejszone są + ramka i podpis xD ) A tu fotka o którą Zuza prosiła. [IMG]http://i46.tinypic.com/10wigdh.png[/IMG]