[QUOTE=' green apple;13946521]bylaś u nas w galeri? :D[/QUOTE]
byłam, byłam :cool3:
[quote name='Ewa&Duffel']Ja też byłam ostatnio na "Ciachu", świetny film, dawno się tak nie uśmiałam :lol:[/QUOTE]
No ja to samo :eviltong:
[quote name='Infortune.']Ja też bym psu nie kupiła na urodziny butów czy obróżki, co innego pyszności dla niego + jakiś upominek dla właściciela. :evil_lol:[/QUOTE]
Nuum ;D
[quote name='WeronikaM']racja :) . psiak z żarełka najbardziej się ucieszy :multi:[/QUOTE]
No to prawda :eviltong: