Jump to content
Dogomania

Cavalierkaa

Deleted
  • Posts

    1364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavalierkaa

  1. Witamy się wieczorowo. Co tam u Cielakowej? :loveu:
  2. OO fotki! Yeach < 3 Śliczne :loveu:
  3. Cavalierkaa

    Duffel

    Witamy się.Co tam u was? :loveu:
  4. Foocie:loveu: Śliczne:diabloti:
  5. [quote name='NATKA']Hejka :multi: Śliczna jest [URL]http://i38.tinypic.com/wjuz3k.jpg[/URL] Ja chce więcej fotek najlepiej Tofikowo-kiciowych ;)[/QUOTE] Hah.No właśnie. Ja też foty poporoszę:mad:
  6. [quote name='Agniecha93']Witam się :multi: [URL]http://lh3.ggpht.com/_x16eEneDV3M/Su8FM34MzZI/AAAAAAAABn0/BRG6YRZSXVk/s720/PB020094.JPG[/URL] ach te cudne oczęta :loveu:[/QUOTE] No witamy się;)Co tam u was?:cool3:
  7. [quote name='Shel']Hej Wam! :cool3:[/QUOTE] Siemmacie :cool3: Co tam u was? Bo u nas zimno xD
  8. [quote name='Ewa&Duffel']Niestety nie, bo my się nie wystawiamy ;)[/QUOTE] O_o,szkoda:-( A wy skąd jesteście?:cool3:
  9. Siemmacie Shirkowate :cool3: Co tam u was?:cool3:
  10. ęęę...no naprzykład to [url]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/8.png[/url] xDD :cool3:
  11. Wszystkie foty przeeecudne :loveu: Najbardziej podoba mi się ta [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF8225.jpg[/url] :cool3:
  12. Witamy się Timki. Co tam u was? :cool3:
  13. [quote name='Ewa&Duffel']Piękny psiak, bardzo mi się podobają cavaliery :) Może uda nam się kiedyś na wspólnym spacerku spotkać ;)[/QUOTE] Noom. Albo na wystawie :cool3: Bedziecie w Kielcach? My 15.11 :evil_lol:
  14. Cavalierkaa

    Duffel

    [quote name='sunshine']Ja też wymrożona na maxa... Próbną maturę mieliśmy w lodówce :placz: 2 godziny siedzenia w zamrażalniku i później spacer z psem...i tak na dworze mi było cieplej :evil_lol:[/QUOTE] O ja. Współczuje :p Wymrożeni xD :eviltong:
  15. Siemmacie ;) Co tam u was ? :p
  16. [quote name='Onomato-Peja']Postaram się dziś ;) ostatni dzień z aparatem :roll: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=xTRMqAT0hso"]YouTube - Plaża z kundlami[/URL] :loveu::placz: Oba te pieski już nie żyją... odeszły w tygodniowym odstępie :-( Czas goi rany? Gorszej bzdury nie słyszałam ... :placz:Jak to oglądam to nie mogę. :-([/QUOTE] Filmik cudny, a co się stało z psiakami? Takie cudne są... :-(
  17. Siemmacie :) Jakoś cicho u was :roll: Czekamy na zdjęcia :cool3:
  18. [quote name='tonacja']Oj zmienia się, zmienia... coraz bardziej lubię się do niego tulić z powodu tego futrrrra :loveu: Cóż...zdjęcia zostały na poprzedniej stronie, więc dodam jeszcze kilka innych ;) [IMG]http://i35.tinypic.com/214z2o2.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/jsd2q1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2aj5klg.jpg[/IMG][/QUOTE] Jaki słooodziak, jej :loveu:
  19. Cavalierkaa

    Duffel

    [quote name='Ewa&Duffel']Witamy Bonsai i CaneSs w naszej galerii :) Zaraz wrzucę jeszcze kilka fotek z mordowania owieczki ;)[/QUOTE] O_o Super! To czekamy :loveu:
  20. Witamy się ;) Jejuuuu! Jaki słooodziak z tego twojego psychopaty xD:loveu:
  21. Witamy się ;) Superowa galeria :p
  22. Cavalierkaa

    Duffel

    Siemm. My chyba po raz pierwszy. Super Psiak < 333 Czekamy na więcej fot :loveu:
  23. No siemka :cool3: Nareście fotki!!! :evil_lol: Suuuuuuuuper < 333
×
×
  • Create New...