[quote name='tonacja']Oj zmienia się, zmienia... coraz bardziej lubię się do niego tulić z powodu tego futrrrra :loveu:
Cóż...zdjęcia zostały na poprzedniej stronie, więc dodam jeszcze kilka innych ;)
[IMG]http://i35.tinypic.com/214z2o2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i35.tinypic.com/jsd2q1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i36.tinypic.com/2aj5klg.jpg[/IMG][/QUOTE]
Jaki słooodziak, jej :loveu: