Jump to content
Dogomania

Cavalierkaa

Deleted
  • Posts

    1364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavalierkaa

  1. Siemacie Timki! Co tam? :cool3:
  2. Siemacie Cezarki! :evil_lol:
  3. [quote name='aniolek666'] Hejka [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] u nas ogólnie oki, a co tam u was słychać??[/QUOTE] No u nas też. Właśnie sciągam muze na jutrzejszą dyskoteke :evil_lol: Znasz moze jakieś dyskotekowe kawałki? :diabloti:
  4. Siemacie, co tam u was? :evil_lol:
  5. [quote name='iwcza']Aż do lutego? :mad:[/QUOTE] Tak bo najprawdopodobniej Ania od Cheryl ( [url=http://www.cheryl.pl]CHERYL Aldaha Gold - Cavalier King Charles Spaniel[/url] ) Zrobi nam stronke html :cool3: A wolny termin na jakoś w styczniu, a ja musze kase uzbierać na stronke wiec wymyśliłam, że stronka moze być na Luty na urodziny caprutka :evil_lol:
  6. [quote name='Shel']Ale ładne intro, ciekawe kto robił :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No ciekawe :evil_lol: Kasiu nie bądź taka skromna, to twoja robótka :roll: :diabloti:
  7. [quote name='Cavy']Niezłe - bycie psem :mdleje: :lol: A czemu to tata Ci zwędził aparat? :evil_lol:[/QUOTE] To aparat mamy po I xD a po II dad wyjechał i wraca dopiero w piątek wieczorem. Potrzemny mu aparat do robienia fotek jakiś spzetów xD Jej laski ile stronek znowu xD :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='wiki4']Nie no, z 20 przesadziłaś :evil_lol: W tym wcieleniu, czyli? :diabloti:[/QUOTE] Czyli przed śmiercią xD :evil_lol:
  9. Siemacie! Super foteczki ( szczególnie te z grafitti! ) A jak tam u was? :cool3:
  10. [quote name='Foxowa']Pisze jak linkuje :diabloti: Wywaliło mi kilka razy.. :shake: Teraz jest 65 min :placz: Cześć :loveu: Ano bydzie :lol: Co tam w wielkim świecie? :cool3:[/QUOTE] No nie bedzie :placz: Idę na serial :diabloti: Buziaczki dla Fokterierka xD :evil_lol:
  11. [quote name='Shel']Foty !!!!!! :mad:[/QUOTE] Mhm, powtórzę TATA ZABRAŁ APARAT :roll:
  12. Ehehm... WITAMY SIE :roll:
  13. Siemano :scream_3:
  14. Gratulejszons 100 stronki :smilecol::laola:
  15. Witam gadułę :evil_lol:
  16. Ciemacie Haszczaki! :cool3:
  17. [url]http://img52.imageshack.us/img52/8530/kopia20p1011727.jpg[/url] Śliczna fotka. Wgl. wszystkie cudne :loveu: :loveu: :loveu: Daj więcej :D
  18. Siemmmmmmmmmano! Jestem ja wkońcu bedzie gadanko co? xD :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Cicho tu... :roll: u was...
  20. [quote name='CaneSs']Chyba na razie nie, tata zwędził aparata :evil_lol:[/QUOTE] Bianka! Odpowiedziałam ci! :mad:
  21. [quote name='wiki4']Phi, jak będzie mi się chciało :eviltong:[/QUOTE] Wiki, nie rób mi dodatkowych 20 stron na wątku okey? Bo ja zaraz spadam a chce przeczytać to co piszesz jeszcze w tym wicieleniu :evil_lol:
  22. [quote name='sunshine']Czyli mi odpowie! :evil_lol: Cavisie jaka u Was pogoda...? Też leje?:([/QUOTE] Nie leje, Lało! xD Przesadziście dużo błota na ulicy :placz:
  23. [quote name='wiki4']Dziękuję bardzo :evil_lol: I nie uspokajasz bo rozmowę kontynuujesz :eviltong:[/QUOTE] Jedno i to samo xD :cool3:
  24. [quote name='Foxowa']Heej :loveu: Jak tam żyjecie? XD[/QUOTE] Jakooś leedwo, ale żyejmy xD
×
×
  • Create New...