-
Posts
352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Uruwashii
-
Super fotki, mały Tanek był strasznie słodki:loveu: zresztą jak każda mała kulkowata Akitka:loveu: pozdrawiamy
-
Super zdjęcia a Shirai to rewelacyjnie wygląda, pozdrawiamy;)
-
Świetnie Miniek wygląda:loveu: Wybieracie się może z nim na wystawe do Kielc??
-
Słodki maluch, nasz niedawno też był taki mały, a teraz juz kawał psiaka z niego;) pozdrawiamy
-
I my składamy życzenia:):):):):) a tak w ogóle to będziecie może z Asztarem w Kielcach??
-
Fajny pomysł;) nasz ważył 19 jak go ważyliśmy bodajże 20 września, zobaczymy ile przez 2 tygodnie mu przybyło ;)
-
Demon urodził się 5 maja;) rośnie nam jak na drożdzach:loveu: Dziękujemy za gratulacje ale prawdziwy debiut to będzie na MWPR Kielce;)
-
Z ciocią Agnieszką:loveu: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7720%20%5B%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7728%20%5B%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7731%20%5B%5D.jpg[/IMG] I to by było na tyle... wyjazd ogólnie udany, tutaj szczególne podziękowania dla Sylwii za opiekę i wspaniałe Pstrągi;) oraz dla Adama za zdjęcia:loveu: poznaliśmy wiele ciekawych osób i nabyliśmy bezcennej wiedzy dziękujemy i pozdrawiamy;)
-
A tutaj ze swoim rodzeństwem;) od lewej: [I][B]Uruwashii, [/B][B]Uki Uki-Okami, Ureshii. [/B][/I][IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7705%20%5B%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7706%20%5B%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7707%20%5B%5D.jpg[/IMG]
-
Zdjęcia z [B]MWPR WROCŁAW[/B] naszego pupila...;) [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7595%20%5B%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7597%20%5B%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7600%20%5B%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/DSC_7601%20%5B%5D.jpg[/IMG]
-
Nic się nie chwaliłeś że masz urodziny:mad: Oczywiście wszystkiego najlepszego, ale gdybym wiedział to byś dostał coś na wzmocnienie:evil_lol:
-
Wystawa udała się strasznie, dużo pięknych psów, mocna stawka tym bardziej cieszą wygrane;) Jeszcze raz gratulacje dla Sylwi, Adama oraz Kasi i Łukasza pozdrawiamy;)
-
My pogratulowaliśmy na miejscu;) miło było poznać, pozdrawiamy z Krakowa:)
-
Pamiętamy tego małego potworka:evil_lol: Cieszy nas że będziemy mogli oglądać jak sie rozwija brat Demona... pozdrawiamy z Krakowa;)
-
Piękna Shiba sami kiedyś zastanawialiśmy się nad tą rasą jednak stwierdziliśmy że Akita bardziej nam odpowiada pozdrawiam;)
-
Tylko pozazdrościć możliwości tak bliskiego obcowania, z naturą... pozdrawiam;)
-
Świetne zdjęcia, świat pod wodą wygląda dużo lepiej niż ten nad;)
-
No to i my;) [I][B]Uruwashii [/B][/I][B][COLOR=DarkRed] [COLOR=Black]Laura i Paweł [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=DarkRed][COLOR=Black]Pies:[/COLOR][/COLOR][I][B]Uruwashii [/B][/I][B][COLOR=DarkRed]- Mała Yakuza[/COLOR][/B] [COLOR=DarkRed][COLOR=Black]Rasa: Akita Inu [COLOR=SeaGreen][B]KRAKÓW :)[/B][/COLOR] [/COLOR][/COLOR]
-
Świetne zdjęcia, pozycja trzeba przyznać rewelacja nasz uwielbia spać dziwnie ale tak to jeszcze nie było:) pozdrawiamy
-
Super cieszymy sie że biała akitka wygrała;)gratulujemy;)
-
Super ma te zdjęcia;) pozdrawiamy z Krakowa:)
-
Trochę nowych fotek;) [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/PICT0095%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/PICT0121%20%5B%5D.JPG[/IMG] Coraz lepiej sobie radze ze starszymi;) [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/PICT0123%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/PICT0131%20%5B%5D.JPG[/IMG][IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/PICT0140%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/PICT0148%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/PICT0155%20%5B%5D.JPG[/IMG] I z kośćia w pyszczku kończymy na dzisiaj;)
-
Spoko Sylwia naucze Cię jak sie spotkamy we Wrocławiu;) trzymamy za was kciuki jutro mocno ;) zdjęcia możesz mi też wysłać to je dorzuce;)