-
Posts
352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Uruwashii
-
Hasania ciąg dalszy:) [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2247%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2246%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2247%20%5B%5D.JP[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2253%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2274%20%5B%5D.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2185%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2196%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2216%20%5B%5D.JPG[/IMG] Latam, gadam, pełny serwis:diabloti: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2222%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2235%20%5B%5D.JPG[/IMG]
-
Spokojnie nie nerwowo:cool3: są i fotki nawet sporo:eviltong: zaczynamy;) Masz nagrodę to się podziel:cool3: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2131%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2150%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2151%20%5B%5D.JPG[/IMG] Uszy w tył i w nogi:evil_lol: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2160%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2179%20%5B%5D.JPG[/IMG]
-
Spoko prześlemy Ci jakieś fotki Uriego to zaktualizujesz sobie galerię;)
-
[quote name='yulquen']dziękujemy raz jeszcze za miło spędzony czas, do zobaczenia mam nadzieję :) wyściskać białasa proszę, jest genialny.[/QUOTE] My również bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: napewno nie raz sie jeszcze spotkamy a Ureshii jest piękny:loveu::loveu: nawet przy wyborze mieliśmy dylemat którego wziaść:cool3:
-
My również spędziliśmy wspaniała niedziele Dziekujemy Sylwii, Adamowi, Monice i wspaniałym psiakom:loveu::loveu::loveu::loveu: Mamy troche ciekawych fotek więc jak znajadę chwile to wieczorem wrzuce:cool3:
-
Pręguski i Białaski są najładniejsze:loveu::loveu: co do hodowli z której weżmiemy, to jeszcze decyzja nie jest podjęta jest wiele czyników które na to wpłynie;)
-
AAaaa... muszę się pochwalić bo nie wytrzymam!! Na wiosnę w naszym domku pojawi się kolejna akitka, sunia- towarzyszka Demonka:):) Ciii.. więcej nic nie mówię-niespodzianka :-)
-
Pięknie tam u was... tutaj szaro mokro i nawet śniegu nie ma:(;( pozdrawiamy
-
Jeszcze żyjemy chociaż ostatnio zaniedbaliśmy galerię:-( Pociecha nam pięknie rośnie jednak więcej zdjęć po weekendzie;) [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2111%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_2112%20%5B%5D.JPG[/IMG]
-
Witam, GRATULUJEMY wszystkim wspaniałych wyników ze szczególnym naciskiem na UkiUki Okami:loveu::loveu::loveu: Na wystawie niestety nie byliśmy to trochę daleko od nas, Co do pani sędziny to widziałem ją wczoraj w związku u nas, przy odbiorze rodowodu wydaję się być bardzo sympatyczna zresztą wychwaliła nam strasznie Demonka:loveu: jaka jest w ringu tego niestety nie wiem:shake:
-
Zdjęcia świetne a Akitki przeurocze pozdrawiamy z Krakowa;)
-
[quote name='Kateczka']pięknie Wam rośnie przystojniak...na dodatek nie biega tylko unosi się w powietrzu :D[/QUOTE] Jak się rozpędzi to chce latać:cool3: czasem sie to źle kończy ostatnio wpadł w środek żywopłotu :lol:
-
Za drzewkiem obserwuje teren...:cool3: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1898%20%5B%5D.JPG[/IMG] I znalazłem wiewiórkę:evil_lol: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1904%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1905%20%5B%5D.JPG[/IMG] Wiewiórka na drzewie to chociaż gołębie pogonie... [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1908%20%5B%5D.JPG[/IMG] Z polowania nici to ide do domu;) [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1909%20%5B%5D.JPG[/IMG]
-
Gdzie ta woda...?:cool3: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1877%20%5B%5D.JPG[/IMG] Biegne szybko bo mi uciekną... [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1880%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1882%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1892%20%5B%5D.JPG[/IMG]
-
Trochę fotek z wypadu do parku;) [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1817%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1824%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1825%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1838%20%5B%5D.JPG[/IMG]
-
[B]Oddaj mi tego kijka... [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1705%20%5B%5D.JPG[/IMG] I taki czysty wracam do domu...:angryy: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1757%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1760%20%5B%5D.JPG[/IMG] [/B]
-
[IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1588%20%5B%5D.JPG[/IMG][B] Patrzcie jakie mam ładne zęby...:evil_lol: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1591%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1597%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1599%20%5B%5D.JPG[/IMG] Z kumplami ide zwiedzać świat... [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1642%20%5B%5D.JPG[/IMG] [/B]
-
Trochę fotek z wczorajszego dłuuugiego spaceru...[IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1539%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1549%20%5B%5D.JPG[/IMG][B] Uszy w tył i w nogi... [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1572%20%5B%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1582%20%5B%5D.JPG[/IMG] Udaje strusia i chowam głowę w piach:cool3: [IMG]http://ftp.darkmedia.pl/demon/IMG_1586%20%5B%5D.JPG[/IMG] [/B]
-
Oj my też zaliczyliśmy dziś spacer i to nie mały:) Demon też zaczyna sikać jak mężczyzna ale czasem jest bęc!!:evil_lol: bo równowaga jeszcze nie taka:)