-
Posts
478 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jurki :oD
-
[B][I]U nas generalnie tez nie długo wytrzymywały, ostatnia maskotka jaką dostała od Kasi ostatnio poszła w ruch i Małpka jest mniej pluszowa :mdrmed: ale tego Misia Kocha nad życie bo z nim się obchodzi delikatniej i głównie obgryza mu pazurki no chyba, że my jemy obiad to się na nim wyrzywa :mdrmed: My też się cieszymy co do spotkania i wreszcie zobaczymy na własne oczy Nasheńke :loveu:[/I][/B]
-
[B][I]Pozdrowionka Kochani dla Was od Nas :loveu:[/I][/B] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3659/pozdrowienia.jpg[/IMG]
-
[B][I]Chyba będzie trzeba bo u nas ostatnio ciężko z czasem :roll: za dużo się dzieje, za mało czasu, za dużo urodzin a to dopiero początek ale pamiętam, pamiętam i w końcu dotrzemy :mdrmed:[/I][/B]
-
[B][I]My również Lekko spóźnieni :roll: [FONT="Verdana "][COLOR="purple"]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SHIRAI'KA!!![/COLOR][/FONT] [IMG]http://produkty.animalia.pl/produkty/org/1_134_1231798907.jpg[/IMG][/I][/B]
-
[B][I]Tak tak Masshiro Kocha misia bardzo bardzo bardzo :loveu: [/I][/B]
-
[B][I]Kilka foteczek z dworu ale za szybko zrobiło się ciemno i nie zrobiłam ich za wiele :roll: [/I][/B] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1294/p1030212t.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8094/p1030217n.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9355/p1030214f.jpg[/IMG] [B][I]Nasłuchuje bicia dzwonów :mdrmed:[/I][/B] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6704/p1030216.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia_i_Łukasz']http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/Epokalodowcowa036.jpg Zimowe pozdrowienia z rodzinnego domu Masshiro :loveu:[/QUOTE] [B][I]Dziękujemy Kochani :loveu:[/I][/B] [B][I]Przyszedł czas żeby tu troszeczkę odkurzyć :mdrmed:[/I][/B] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/719/p1030204v.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4269/p1030206.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1622/p1030208p.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3467/p1030209s.jpg[/IMG]
-
[B][I]A propos wybudowania się czy jest tam gdzieś jakaś fajna wolna działka?? Rozstawilibyśmy przynajmniej namiot na niej :lol: Naprawde macie tam jak w bajce :loveu: A kiteczki och... MORDUCHNY ŚLICZNE :loveu::loveu::loveu:[/I][/B]
- 546 replies
-
[B][I]Nie chce ktoś skorzystac z promocji i kupic 100% akite za 50% ceny?? Ale ktoś miał dowcip :roll:[/I][/B] [url]http://www.allegro.pl/item878994243_akita_amerykanska.html[/url]
-
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5563/1748.gif[/IMG] [B][I][COLOR="purple"] MY ROWNIEŻ ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT [/COLOR] :x-mas:[/I][/B] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/4249/bozenarodzenie18.gif[/IMG]
-
[B][I]WSPANIAŁE, BOSKIE, ZACHWYCAJĄCE, UROCZE :loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/B]
-
[B][I]U nas też jest zakaz a ostatnio jak pana nie ma i sama spie to Mała i tak mi się pcha do łóżka :evil_lol:[/I][/B]
-
[B][I]Halo!!! Pobudka!!! :helo:[/I][/B]
-
[quote name='Kateczka'] [url]http://img81.imageshack.us/img81/1111/dsc08495.jpg[/url][/QUOTE] [B][I]Dumny Tano w całej okazałości :loveu:[/I][/B]
-
[B][I] U nas też się biało zrobiło i zimno brrr... Mizianki dla Gina :loveu:[/I][/B]
-
[B][I][COLOR="black"]Oczka i uśmiech po prostu... BOSKI :loveu:[/COLOR][/I][/B]
- 546 replies
-
[B][I][COLOR="black"]Jak Wy tam macie fajnie :mdrmed: a co do tych 13 stopni to mi się one dziś marzą bo u nas jest strasznie zimno :shocked!:[/COLOR][/I][/B]
-
[B][I][COLOR="black"]Kochani z może by tak zorganizować jakiś zlocik Siostrzyczek "M"??? [/COLOR][/I][/B]
-
[B][I][COLOR="black"]Tak się ciesze, że widzę Siostrzyczki "M" :Cool!: [/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR="black"]Śliczniutkie Nasze Siostrzyczki :loveu::loveu::loveu: Dziękujemy obu rodzinkom :Rose: Pozdrawiamy również bardzo serdecznie i przesyłamy mnóstwo mizianeczke dla Cudnych Siostrzyczek :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/I][/B]
-
[B][I][COLOR="black"]Nasz Kasprowy Wierch :roflt: Jak u Was pięknie :loveu: Slodziak :loveu: biore Masshiro i się tam do Was teleportuje :lol: [/COLOR][/I][/B]
-
BOSKIE :loveu: biore jednego :evil_lol:
-
[B][I][COLOR="black"]Sznurek od pana ze spodni to najlepsza jej zabawka a my przy tym mamy mnóstwo śmiechu bo śmieszne minki robi a jak się siłuje och :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/I][/B]
-
[B][I][COLOR="black"]Masshiro generalnie zawsze się nam śmieje chyba, że jej coś nie pasuje to zmienia wyraz pyszczka no albo jak broi to aż ma płomyczki w oczach :loveu: Zaczepianie zajętego pana :evil_lol: Dawaj ten sznurek :evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6680/p1030194f.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6776/p1030196e.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1449/p1030197c.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9944/p1030198.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8510/p1030199k.jpg[/IMG]