Jump to content
Dogomania

Jurki :oD

Members
  • Posts

    478
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jurki :oD

  1. [B]GRATULACJE DLA TANUSIA!!! :Rose::Rose::Rose:[/B]
  2. [B]GRATULUJEMY WSZYSTKIM KITKĄ!!!:Rose::Rose::Rose:[/B]
  3. [B]GRATULUJEMY miejsca 1 i NSwR!!!! :Rose:[/B]
  4. Oj Sezamku jakis Ty slodziutki :loveu:
  5. [quote name='Shirai - Koki'] [url]http://img260.imageshack.us/img260/1838/22495525.png[/url][/QUOTE] Boski Misiu :loveu:
  6. Cudne te Wasze mordeczki :loveu:
  7. My tez dzis trzymalismy kciuki tylko tak po cichaczu ;) I jak tam??
  8. No to jestemy spowrotem :lol: dzisiejsza pobudka pana :lol: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4267/p1020657w.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6153/p1020658x.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7012/p1020659q.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1588/p1020673.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6207/p1020675.jpg[/IMG]
  9. Klan Kazoku Kanshin też bedzie :mdrmed: czyli: [B]Masshiro,[/B] [B]Meishi,[/B] [B]Nagareboshi Gin.[/B] zeby nie bylo wymienilam alfabetycznie :mdrmed:
  10. U Was jest niesamowicie! :loveu:
  11. No to widze ze u Was juz pelna fachurka :mdrmed: u nas nie wyglada to tak kolorowo :roll: a poza tym zawsze kolejny pretekst do dluzszego spaceru :mdrmed:
  12. Raz probowalam ale mam jakiegos stracha ze krzywde Malej zrobie a poza tym kosztuje to 5zl a zawsze nasza pani Wet Mala pooglada, zwazymy ja i zawsze ma zapewnione mizianki i czasem jakas fajna nagrode :lol:
  13. Śliczne Mordeczki :loveu::loveu: [IMG]http://i879.photobucket.com/albums/ab355/Kasia_Dawid/IMG_1468.jpg[/IMG]
  14. Napewno Kitki stana sie bardziej popularne a jak w filmie bedzie to taki sliczny, slodki, milutki i wierny piesek to ludzie zwariuja na ich punktcie :roll:
  15. [quote name='Kasia_Dawid']Nasheńka też często zapiera się i w błotko czy kałużę ani rusz :lol:[/QUOTE] Kasiu to chyba Białe Księżniczki już tak mają ale jest to urocze :loveu:
  16. Pani pracuje dluzej i nie ma czasu zbytnio na fotki ale w tym tyg idziemy do weta obciac pazurki (Kasiu!) to moze namowimy na spacer razem z Gromem i porobie fotki. A u Groma calkiem dobrze, troche broi w domu :razz:
  17. No to koniecznie w Kielcach musze sie wybrac na wycieczke do Shibów :lol:
  18. A co z Hiro?? Dlaczego został zdyskwalifikowany??
  19. To szybalony to takie małe ciałem :diabloti:
  20. W Tychach bede pierwsza w kolejce, do tej pory nie znalazlam info o premierze w polsce ale mam za to plakacik :lol: [URL="http://www.filmweb.pl/f449935/Hachiko+A+Dog%27s+Story,2009"][COLOR=#000000][B]Hachiko: A Dog's Story[/B][/COLOR][/URL] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7246/plakathachikoadogsstory.jpg[/IMG]
  21. I My [B]ZYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/B]
  22. [B]GRATULUJEMY!!!! :multi: [/B]
  23. [quote name='Shirai - Koki']Misiaki tylko dlatego ze przygotowywalismy sie do wystaw i wlasnie dopiero wrocilismy do domu, a jeszcze na spacerze z Shirai'em zgubilam klucze i wracalismy szukac..na szczescie caly dzien sie skonczyl i skonczyl sie dobrze !!![/QUOTE] Czyli poszło Wam dobrze??
  24. [B]Aidka to caly Asztarek a Asztarek to cała Aidka :loveu:[/B]
  25. [B]Śliczne pyszczuszki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B]
×
×
  • Create New...