-
Posts
2341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zoja.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Pola nie idzie w zapomnienie :) w tym jej nadzieja :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nio, piękny będzie z niego facecik :) Nikusia słabiutka, trzymajcie za nią kciuki. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
podrzucam :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
czytałam :) Dobra książka. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros'] [IMG]http://imageshack.com/a/img194/1048/0qc8.jpg[/IMG] [/QUOTE] Cudo!............... :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
tia.. tylko większość ludzi nie chce trudnych doświadczeń, ale pięknego, grzecznego "pusia do miziania".. Najlepiej takiego, który kiedy trzeba staje się niewidzialny (czyli większość psiego życia), a kiedy trzeba staje się najrasowszym-z-rasowych-pozazdroszczenia-godnym.. :( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']Rewelacja! Skąd te psy wiedzą, że tka należy się zachować??[/QUOTE] Najpierw pewnie JB musiała ze dwie noce na tych leżaczkach przespać, żeby im pokazać ;) Nikusia po tabletkach na robaki zachorowała. skąd te czarne kotki wróciły i dlaczego? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
nad Liwcem się pływać uczyłam! Wszystkie młode wakacje tam spędzałam :) To się chłopu udało! "Mój" jamnik w takim razie jest bardziej perfidnym przypadkiem, który w niespełna 15minut wyrywa listwy przypodłoowe na około przedpokoju (takie drewniane, łączące podłogę ze ścianami -śrubokrętem to trudno oderwać, a on sobie bez poradził...) i jeszcze zdąża zerwać z wieszka płaczsz i go podrzeć.. Szczekanie i wycie to u niego najmniejsze problemy ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
oj.. nie dostałam :((( Ewcia, mnie ogólnie też czytanie niezbyt męczy (choć po ostatnim obrobieniu 250zdjeć na aukcje i bazarki to chyba jednak tak..) ale Poli lękliwość nie tyczy -wszak to chodząca odwaga i dzielność ponadprzeciętna :) Natomiast "mój" jamnik wrócił z adopcji po tym jak dwukrotnie zdemowlował mieszkanie nowych państwa, przy czym za drugim razem wystarczyło mu nispełna 15minut (!!!). Dziś jedzie na drugą adopcję, rzekomo do ludzi, którzy znają się na rzeczy, ale.. boję się!.. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Bo to koronkowa robota jest i przypuszczam, że samo czytanie jest męczące :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[CENTER][SIZE=4]Proszę o podrzucanie trzech bazarków świeczkowych: [/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249335-ŚWIECZNY-Bazar-nr1-(świąteczny)-do-21-12-2013r-godz-22-00?p=21630626#post21630626"][IMG]http://images55.fotosik.pl/178/0fc38c6423f8507f.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249335-ŚWIECZNY-Bazar-nr1-(świąteczny)-do-21-12-2013r-godz-22-00?p=21630351#post21630351[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249344-ŚWIECZNY-Bazar-nr2-(Fauna-i-flora)-do-05-01-2014r-godz-22-00?p=21631972#post21631972"][IMG]http://images51.fotosik.pl/177/b4bb0f4514a26a93.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249344-ŚWIECZNY-Bazar-nr2-(Fauna-i-flora)-do-05-01-2014r-godz-22-00?p=21631972#post21631972[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249345-ŚWIECZNY-Bazar-nr3-(różności)-do-05-01-2014r-godz-22-00"][IMG]http://images51.fotosik.pl/177/6bfa37c7f59020a1.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249345-ŚWIECZNY-Bazar-nr3-(różności)-do-05-01-2014r-godz-22-00[/URL] Świeczki podarowała nam Ania (właścicelka 12 kotów i dwóch psów!!) - OGROMNE DZIĘKI!![/CENTER] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[IMG]http://images51.fotosik.pl/176/21e27e9e3243d11f.jpg[/IMG] już wiem: Pies ma na imię Reksio. Ma 6-7lat, jest zwierzem domowo-podwórkowym -potrafi zachować i tu i tu. Akceptuje inne zwierzęta. Kot nazywa się Lemur, ma 4lata, jest kotem domowym-niewychodzącym. PRzyjaźni się z Reksiem. (Zdjęcie kota później. Klasyczny burasek.) Jeszcze nie kstrowani, zdrowi. Mają czas do końca tygodnia, żeby znaleźć nowe miejsce do życia, bo pani idzie do hospicjum :( -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No to siła nas (Warszawiaków)! :) Dif, czy Ty z nim jakoś pracowałaś? Może mogłabyś mi tak w skrócie (np.na prv) konsultacjo-instruktażu udzielić? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Żadna strata, mieszkałam tam ;) Zagadka: Zgadnij kto to? [IMG]http://images51.fotosik.pl/176/21e27e9e3243d11f.jpg[/IMG] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']Bardzo dziekuje za akceptacje imienia:lol: MUSI mu przyniesc szybki domek.MUSI.Ja nie mam aparatu to nawet jak pojade to i tak kicha:shake: W niedziele transportuje kota :loveu:Pod pacha.:crazyeye:[/QUOTE] a dokąd go transportujesz? i co to za jeden ów kot? :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że tak. Ona wie czego chce, tak jak pies mojego znajomego (pies Burek), który mimo, że miał swojego wiejskiego-pana (Józka) upodobał sobie mojego znajomego, Adasia i codziennie przez prawie dwa lata przychodził do niego w gości -mimo, że ("na zniechętę") nie był dokarmiany, mimo, że Józek próbował go przywiązywać do budy i zamykać w szopie.. A Burek i tak zawsze coś wymyslił i przychodził do Adasia (na plotki?; obaj gaduły)... Chodził Burek, chodził aż wychodził; w końcu Józek przyszedł i oznajmił, że albo Adaś tego kundla bierze, albo Józek "coś innego wymyśli", bo mu taki powsinoga nie potrzebny.. No i się Burek już nie musiał wysilać, bo od tamtego dnia (minęło chyba z 5lat) plotki z Adasiem plotą na adasiowej kanapie przed adasiowym telewizorem :) Warto poczekać? Warto! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.'][COLOR=#ff0000][B]WAŻNA SPRAWA[/B][/COLOR] [B]MEGA PILNIE[/B] potrzebne są zdjęcia przytuliskowców, ale nasi "etatowi fotograficy" (Dorota i Mariusz oraz Aleksandra) mimo szczerych chęci nie są w stanie przyjechać w najbliższym tygodniu do znajdek, a czas płynie i "dzieci" nam dorastają... :( Dlatego [B][SIZE=5][COLOR=#a52a2a]O[/COLOR][COLOR=#ff8c00]G[/COLOR][COLOR=#006400]R[/COLOR][COLOR=#daa520]O[/COLOR][COLOR=#800080]M[/COLOR][COLOR=#a52a2a]N[/COLOR][COLOR=#008080]A[/COLOR] [COLOR=#b22222]P[/COLOR][COLOR=#ff8c00]R[/COLOR][COLOR=#006400]O[/COLOR][COLOR=#0000cd]Ś[/COLOR][COLOR=#800080]B[/COLOR][COLOR=#b22222]A[/COLOR][/SIZE][/B]; Kto mógłby pojechać w sobotę lub niedzielę do przytuliska i porobić zdjecia następującycm osobnikom: [FONT=arial]nowy onek (Szakal) nowy kociak z warsztatu (Majster lub Majsterka) sunia z Weteranow (?) oraz Żabka, Czarek, Cola, Fanta, Pyza, Sisi, Tosia, Lolek.[/FONT] [FONT=arial]Kochani (Kochane?), bez zdjeć, nie możemy ich ogłaszać, a sytuacja jest patowa! [SIZE=4][COLOR=#4b0082][B]Proszę, pomyślcie o tym i dajcie znać![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Tak ważny.. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[COLOR=#ff0000][B]WAŻNA SPRAWA[/B][/COLOR] [B]MEGA PILNIE[/B] potrzebne są zdjęcia przytuliskowców, ale nasi "etatowi fotograficy" (Dorota i Mariusz oraz Aleksandra) mimo szczerych chęci nie są w stanie przyjechać w najbliższym tygodniu do znajdek, a czas płynie i "dzieci" nam dorastają... :( Dlatego [B][SIZE=5][COLOR=#a52a2a]O[/COLOR][COLOR=#ff8c00]G[/COLOR][COLOR=#006400]R[/COLOR][COLOR=#daa520]O[/COLOR][COLOR=#800080]M[/COLOR][COLOR=#daa520][/COLOR][COLOR=#a52a2a]N[/COLOR][COLOR=#008080]A[/COLOR] [COLOR=#b22222]P[/COLOR][COLOR=#ff8c00]R[/COLOR][COLOR=#006400]O[/COLOR][COLOR=#0000cd]Ś[/COLOR][COLOR=#800080]B[/COLOR][COLOR=#b22222]A[/COLOR][/SIZE][/B]; Kto mógłby pojechać w sobotę lub niedzielę do przytuliska i porobić zdjecia następującycm osobnikom: [FONT=arial]nowy onek (Szakal) nowy kociak z warsztatu (Majster lub Majsterka) sunia z Weteranow (?) oraz Żabka, Czarek, Cola, Fanta, Pyza, Sisi, Tosia, Lolek.[/FONT] [FONT=arial]Kochani (Kochane?), bez zdjeć, nie możemy ich ogłaszać, a sytuacja jest patowa! [SIZE=4][COLOR=#4b0082][B]Proszę, pomyślcie o tym i dajcie znać![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
tak, urządzi :)Centrum to juz bliżej :) Szakal JB się podoba, bo pies jest ONkowaty, ale szary, więc pasuje :) Mówi też, że pies już tak nie wyje -widocznie miał krysys osobowości, ale imię zostaje :) Ula zostałaś matką chrzesną :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
no to du.. blada.. ;) Szukamy dalej :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']"ODDAM ok. 3 kg CANIDAE Grain Free Pure Sea. Warszawa-Wilanow. Odbior jedynie osobisty" miałby ktoś jak odebrać ?[/QUOTE] dla mnie chol..nie daleko.. Jest ktoś z okolic Wilanowa? Fado, Franek.. powtórki są.. a coś nowego? he he.. ciężko, przy tej ilości ;) Do zachowania najlepiej pasowałby Wyjec, ale to chyba niezbyt zachęcające dla rodzin adopcyjnych ;) [B]Aldrumka[/B], Paros pewnie potwierdzi jak dotrze do informacji :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam!! Oby to był najwspanialszy dom na świecie i żeby kochał Polę tak jak ja Zulcię! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziewczyny, imie dla nowego psa potrzebne, bo jb woła go "bezimienny" i jeszcze się chłopak przyzwyczai :))) Pies w typie ONka, więcej jeszcze nie wiem. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
zoja. replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Powinni mieć obowiązek zapewnienia opieki PŁATNEJ -a jak nie to wara od spadku! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
zoja. replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
oj, jakie toto małe! Jak dorośnie to chyba 6kg nie przekoroczy..?