-
Posts
1363 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulka 1108
-
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
myszo 1 wpłaciłam wczoraj połowę pieniędzy za transport Migotki, nie wiedziałam, że został dług po niej, nic mi kochana nie powiedziałaś -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jest przesłodka, śliczna i strasznie ją kocham, właśnie się obudziła i bawi się na tapczanie swoim gryzaczkiem -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
morisowa, już nie musisz się martwić i bardzo dziękuję za wszystkie mądre rady, zastosowałam się do nich i jest dużo lepiej, na pewno rozstanie z Tobą było dla niej dużym stresem, teraz biega z Ernisiem po całym domu, jak siedzę to przychodzi z nim do głaskania i bez problemu wychodzi na spacer na smyczy, oczywiście cały czas ze mną śpi -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuje, rozumiem że nikt mi nie pomoże -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem załamana bo nie będę mogła wysłać pieniędzy, chyba, że podam clo nr tel. i wyśle mi nr konta sms-em -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Isadoro, używam Mozilli Firefox -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
clo dostałam twoją wiadomość tylko nie mogę jej otworzyć, wogóle nie mogę otworzyć żadnej wiadomości, pomóżcie bo tam mam numery kont -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam prośbę czy ktoś mi może pomóc, coś mi się stało i nie mogę otworzyć żadnej wiadomości w skrzynce pocztowej, nie wiem czy to ma znaczenie ale w opcjach zaznaczyłam wszystkie fora jako przeczytane -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podajcie mi tylko nr konta do wpłaty -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tereso,dopiero przed chwilą zobaczyłam wiadomość od Ciebie, wiesz, że jeśli chodzi o stare, chore pieski to nie umiem odmówic, deklaruję jednorazowo 30 złotych, a od lutego zapisuję się na stałą miesięczną deklarację w wysokości 15 złotych -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie pogniewacie się chyba jak zmienię malutkiej imię, bo cała rodzina mi to mówi, że Migotka to trochę długie, chciałam ją nazwać Lisa, Lisunia -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
z moim psem na razie nie ma kontaktów bo siedzi na moim nieposłanym tapczanie, a zaczyna wychodzić w nocy jak wszyscy łącznie z Ernisiem śpimy -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
morisowa jesteś wielka, chylę czoło przed Tobą, ale ja też odniosłam sukces, zapięłam jej dzisiaj długą smycz i poszła ze mną na spacer, a na spacerze zrobiła wszystko co trzeba i obeszła podwórze, nie macie pojęcia jaka jestem szcześliwa, w nagrodę dostała dwa kawałki salami kiełbaski oczywiście, myśle, że najgorsze mam za sobą, wszyscy się cieszą bo malutka podoba sie całej rodzinie -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
poza tym jest przesłodka i wszystko jest dobrze dopóki nie wezmę smyczy do ręki, ucieka po całym mieszkaniu i warczy -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
morisowa mam kłopot z Migotką, ona strasznie boi się smyczy, nie chce wogóle wychodzić na dwór, w nocy jak śpimy to załatwia się w pokoju na dywan, nie pokazuje że chce się załatwić, pomocy bo nie wiem co mam robić -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
no i najważniejsze pozwolila sie wziąść na ręce, wogóle sie nie wyrywała nawet przytuliła sie do mnie -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
malutka czuje sie juz chyba nieźle, zaczyna schodzic z łóżeczka, szcze- gólnie jak w miseczce jest jedzonko, na razie smakuje jej wszystko -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
myszo 1 podaj mi kochanie nr konta to wpłacę pieniądze na transport, bo oczywiście jak rozmawiałyśmy to zapomniałam zapytać -
mogę pomóc tylko finansowo, bo juz mam pieska staruszka i młodą sunię, a mój Erniś nie toleruje innych piesków, ale myślę, że trzeba by sciagnąc na Wasz wątek ludzi, którzy zajmują się bezdomnymi psami jak Anna_33, morisowa, mysza 1
-
jeśli są potrzebne pieniądze to podajcie mi nr konta na pw jutro wpłacę, a cholerna polska wiocha to w większości niedouczone chamstwo, patologia i degeneraci
-
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ms_ arwi bardzo dziękuję i proszę podziękuj ode mnie swojemu bratu i jego dziewczynie, która opiekowała się Migotką w drodze, a jeśli będziesz miała ochotę i czas żeby odwiedzić Migotkę to serdecznie zapraszam -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
strasznie się cieszę, bo malutka jest śliczna i słodka tylko bardzo bojaźliwa, ale ja się nie zrażam -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
chciałam zameldować, że Migotka już w swoim domku, najadła się i grzeje doopkę na moim łóżku wtulona w ciepły kocyk, sama tam wskoczyła i cieszę się bo moje psinki zawsze spały ze mną za wyjątkiem staruszka Ernisia, który woli swoje ciepłe posłanie -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tolu i Ano666 jesteście cudowne dziewczyny, chylę czolo przed Wami za wszystko co robicie, jeśli chodzi o kierownika i veta to dla nich widzę tylko kałasznikowa, nie mogę na razie wpisać się na stałą deklarację ale postaram się dać jakieś pieniądze na Frania co miesiąc -
Warszawa-malenka sunia z pol już w nowym domu :)))
ulka 1108 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jestem myszo, bardzo się cieszę, nie martw sie o koszty transportu, chciałabym jeszcze porozmawiać z morisową bo nie wiem co mała lubi