[quote name='sonikowa']Obraczuś, na inny wątek mnie zapraszalaś, ale ja się tu zjawiłam.
Koneicznie go zabierzcie -- dorzucę się jednorazowo, a może od stycznia coś na stałe mi się uda.
Zadzwonię do znajomych znajomego ;-), którzy mieszzkają w Kadzidle -- może coś pomogą, choć ich zupełnie nie znam..
Miejsce -- ostatnio dużo psów jedzie do super hotelu koło Mielca - hotel terier. Chyba najlepsze układy ma tam Teresa Borcz. Może warto poprosić ją o pomoc?[/QUOTE]
przygladalam sie temu hotelikowi w mielcu,kiedy szukalam dt dla herkluesa. wyglada na to ze warunki sa tam super:)
ale to kawal drogi.