[quote name='Kinia']OOO jak dużo fotek:)
Fajna ta ze zderzeniem:)
Miłego wieczoru![/QUOTE]
Dzięki ;] nawzajem.;p
[quote name='deer_1987']Eh brakuje aparatu :( bo takie fotki to malo cos widac..[/QUOTE]
no wiem. ale cóż ;p
[quote name='wilczanda'][B]Czarnulka, [/B]fajne foty. Ja nawet na spacerze nie widziałam jak się zderzyły.:evil_lol:[/QUOTE]
Hehe. To gdzie ty masz oczy;p
[quote name='wiki4'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/4861/dsc00287p.jpg[/URL]
Buum! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
:diabloti::evil_lol::evil_lol:
[quote name='CaneSs']Siemacie lunki :cool3:[/QUOTE]
Heej
[quote name='Shel'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/4861/dsc00287p.jpg[/URL]
haha zderzenie :diabloti::diabloti:[/QUOTE]
[quote name='iwcza']Fajnie wyszły te fotki jak na telefon :p
[URL]http://img97.imageshack.us/img97/7242/dsc00188h.jpg[/URL] Maxio :loveu::loveu::loveu: Najlepszy kumpel Tofika :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Dzięki ;]