Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. No wlasnie, bardzo duzo zalezy od odpowiedniego ogoloszenia.
  2. Czy moja wplata dotarla, bo Henio juz dostal.
  3. No, no :) czy sa jeszcze jakies inne miejsca gdzie mozna Henia oglaszac ? moze jakies platne, ktore przynasza wyniki ??
  4. Wszedzie puchy, na podhalanie tez ;)
  5. Czy ktos ma jakis kontakt z Akrum ??
  6. Wplacialam zalegle deklaracje, plus bonus dla Henia.
  7. Widze, ze sa dobre wiesci o Kseni :) i obiecalam Kseni bonusik to wysle dzisiaj albo jutro.
  8. Pare osob zalega wlacznie ze mna.., ale zaraz wplace.
  9. A mozecie podac linka lub sciagnac to zdjecie ??
  10. O jej ale puchy ..... Gajowa co tam u Henia ???
  11. Ladymonia czy Ty odwiedzasz Ksenie osobiscie czy wiadomosci masz od Wiosny ?? I masz racje, ze Ksenie bardziej by sie przydal staly dom. No wiec moze ktos ma jakis pomysl jak ten dom znalezc ??? Z mojego punktu widzenia, to potrzebna jest wieksza ilosc dobrych ogloszen, przydalyby sie jakies ogloszenia, lub artykuly na internecie, moze cos do gazety ?? Osoby zamieszkale w Polsce moze maja lepsze pomysly ???
  12. Ja zalegam Heniowi za 2 miesiace, wplace po 7 lipca.
  13. Ja mam pod opieka Henia i tez narazie nie mamy chetnego na adopcje...
  14. Czy znamy kogos kto jest blisko Kseni. Klocenie sie niczego nie zalatwia. Mnie glownie chodzi o to, ze jak nawet znajdzie sie ktos kto by chcial Ksenie, to mamy tak malo danych .... Tzn. o tym jaka Ksenia jest teraz i to takich prawdziwych, wiemy rozne rzeczy ktore sie dzialy przedtem, co nie znaczy, ze jest tak dalej.
  15. Wszystkim moze nie, bo jakbym adoptowala ja np. to bym sie nie sprzeciwiala :) ale niestety ...
  16. Widze, ze wszyscy na wakacjach ;)
  17. "Szarotko, odpowiadam na Twoj post j.w." a to nie moj post ;) Mnie chodzi o to, ze Ladymonia tu b. zadko bywa, my nic nie wiemy co sie z Ksenia dzieje, nie ma zadnych wiesci. Ogloszenia nie daja rezultatow, w ten sposob mozemy utrzymywac Ksenie u Wiosny do konca jej dni.... Deklaracje nie sa wystarczajace... i co bedzie jak sie skoncza pieniadze ??? Kto ostatni raz widzial Ksenie na zywo ????
  18. Jak wroce z pln. to sie zajme oglaszaniem Henia na f.b.
  19. Niby tak, ale skad wiadomo, co sie dzieje z psem, ktory pojedzie zagranice?? chyba, ze znamy osobe, ktora go adoptuje. Ostatnio jeden z naszych podhalanow pojechal do Niemiec, ale byla wizyta przed adopcyjna zrobiona przez jedna z osob, ktora mieszka w Niemczech i ma podhalany.
  20. No tak, ale nie wiadomo czy ktos wogole sie odzywa czy nie .....
  21. Cala sytuacja jest problematyczna...
  22. Bede wykupywac ogloszenia dla Henia na bazarku. Moglabym dla Kseni, ale co mam napisac, kto sie zajmuje adopocja Kseni ??
  23. No, ale nie ma sie co dziwic, bo Kseni sytuacja jest b. dziwna. Nikt tak naprawde nie wie co sie dzieje. Ksenia przebywa gdzies, w miejscu z ktorym nikt nie ma kontatku. Trudno w tej sytuacji szukac ludzi i nowych deklaracji, jak nie wiadomo co sie dzieje... Kto ostatnio widzial Ksenie ?? kto ma jakies informacje co sie z nia dzieje.... Tego typu sytuacja nie zacheca do pomocy....
  24. Ja nie mam pomyslu.. W lipcu wplace bonusa na Ksenie, ale to dopiero po 7 lipca..
×
×
  • Create New...