[quote name='zuza:D']A Cielaczka możesz wystrzelić na księżyc do pana Twardowskiego.;)[/QUOTE]
Nie jestem kumpela Twardowskiego, żeby mu Cielaka na księżyc wysyłać xD.
[quote name='Aga&Ganja']A gdzie jakieś nowe zdjęcia Fredziny, pytam się?!
Co u Was słychać? Gdzie spędzasz Sylwestra?
Pozdrawiamy serdecznie! :)[/QUOTE]
Jutro(mam nadzieje :/) aparat idzie do naprawy.
A u nas spokój ;). Sylwka spędziłam u siebie ;)
[quote name='zuza:D']A Cielaki już w rowie..:D[/QUOTE]
Co to ma być? Bigbrother czy co?? Ona wszystko wie xD.
[quote name='sunshine']Siemka Turbofredki jak tam cielak przetrwał sylwka?:)[/QUOTE]
Cielak siedział z całym towarzystwem w pokoju i od czasu do czasu szampana popijał :p. A na petardy zareagowała bardzo kulturalnie, po rpostu je olała xD. Nic sobie z tego nie robiła.
[quote name='bianka19']Siemka Ciotka !:loveu:
Happy New Year ;)[/QUOTE]
O! Ciotka! Ty u nas sto lat nie byłaś ;).
Dziękujemy i nawzajem ;)
[quote name='CaneSs']zapraszamy na focie[/QUOTE]
Zaraz wpadniemy :)
<<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>>
I pytam to całe towarzycho kiedy przestanie u mnie gadać :mad: