Hej Wszystkim :hand:
Dziękuję za odwiedziny oraz gratulacje z 4 z matmy :)
Co do sterylizacji, jeszcze z mamą nie gadałam, ale chyba wyjące towarzystwo zza bramy ją przekona, że coś z tym trzeba zrobić ;)
Fotki podwórkowe wstawię jak zajrzę do wszystkich galerii ;)