Jump to content
Dogomania

nikusiovatamiłośniczka:)

Members
 • Posts

  173
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Skype
  nikusiovata

Converted

 • Biography
  Psi przyjaciel :>
 • Location
  Qrde może nie szwecja tylko wenecja .! . xd
 • Interests
  Psy :))

nikusiovatamiłośniczka:)'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. http://www.dogomania.pl/threads/189365-Staruszek-Fado-z-guzami-i-chorym-sercem-(-pom%C3%B3%C5%BCcie!

  Faduś jest psiakiem w podeszłym wieku. Ma chore serduszko i guza. Jego konto jest bardzo zadłużone, pilnie potrzebujemy pomocy i rozgłaszania wątku.

  Zlituj się nad biedulą i zajrzyj do niego. To właśnie TY możesz pomóc odnaleźć mu utraconą miłość i ułatwić powrót do życia.

  Daj mu szansę!

  http://www.dogomania.pl/threads/188834-%C5%9Alepy-onek-wyrzucony-w-lesie-na-pewna-%C5%9Bmierc-czy-ktos-da-mu-dom

  Ślepy ON-ek wyrzucony w lesie. Przypuszczalnie pięcoletni Lord sam sobie nie poradzi! Potrzebuje Twojej pomocy! Bez ludzi nie poradzi sobie i nie przeżyej.

  Proszę zajrzyj chociaż na watki ; ))

 2. ale czysta woda :diabloti: ładne fotki ;d
 3. [quote name='wilczanda']Zdjęcia z Jagniątkowa, piękne miejsce. Mieszkaliśmy w gospodarstwie agroturystycznym. ;)[/QUOTE] Ładne miejsce tak mi jakoś przypomina takie jedno miejsca w górach ;) Może kiedyś tam pojadę :>
 4. U mnie też parno :( ale to chyba w całej Polsce . Ale powiem szczerze .. już lepiej ta ciepła pogoda niż te deszcze i śniegi ;/
 5. [quote name='CarolineS']Pijany pies to bezcenny widok xD Raz się naszej Negrusi zdarzyło spić na imrezie, dusza towarzystwa, to jej sie piwka dostało xD Naćpany tak samo, ale naćpana była lekami uspokajającymi w sylwestra xD[/QUOTE] Mvhaha , xDD Pijany i naćpany golden na sylwestra - BEZCENNE i takie rzeczy tylko w erze ? . :> :drink1: chociaż ja mojej psinie nie dam piwka ;d .. no może KARMI z tego się nie da upić nawet pies . :lol:
 6. Ale [B]gosiulaa [/B]wiele osób w tym dzieci -.- Nie wystarczy im tylko animal planet ;/ chcą też zobaczyć na żywo zwierzę dlatego chodzą do ZOO - . - i na tym zarabiają ci ludzie więc nie chcą by zwierzę było na wolności . :( Ja sama często oglądam animal planet i tam można lepiej zobaczyć,dowiedzieć się o zwierzętach niż na tym okropnym zoo ;/
 7. Kiedy nowe fotki ? :PPP :mad:
 8. Wiem,wiem :D pies musi ładnie wyglądać :>>>>> ja tam chyba się nigdy nie przyzwyczaję do tylu obroży i smyczy ^^
 9. [quote name='gosiulaa']Zoo nie służy do przetrzymywania gatunków zagrożonych zwierząt... od tego są rezerwaty przyrody. Zoo to więzienie dla zwierząt które przyczynia się do zarabiania pieniędzy dla takich potworów jak my ludzie. Gepardy powinny żyć tam gdzie ich miejsce, tam gdzie ich środowisko. Biedne zwierzęta :([/QUOTE] Zgodzę się cały czas zarabiają .. bo wiedzą że ludzie chcą zobaczyć żywe zwierzę .. to można kasę zarobić. A zwierzęta cierpią.Chociaż nie wiem czy całkiem bo są już przyzwyczajone do takiego miejsca jak - ZOO :shake:
 10. [quote name='CarolineS']Niedoświadczona osoba stosująca metody Cesara? Przecie z tego wyjdzie agresja![/QUOTE] zgadzam się :/ ahh .. niektórzy ludzie są tacy głupi że nie umieją przeczytać co piszę na początku programu ;/ Ręce mi opadają .. a potem są skargi by program nie był pokazywany wTV :shake:
 11. [quote name='gosiulaa']Witajcie :) fajna sunia ale moją uwagę przykuło coś innego... te biedne gepardy więzione w zoo [URL]http://i46.tinypic.com/jtqqnt.jpg[/URL] :placz::placz::placz: nie dodawaj więcej takich zdjęć bo się popłacze...[/QUOTE] ahh :( <daje chusteczkę> szkoda tych gepardów .. ale czasami zoo to jedyne miejsce gdzie może pomóc zwierzętom np.te które mogą wyginąć . Zgodzę się biedne gepardki .. :placz: Dobrze już takich fotek nie będę dawać :kiss_2:
 12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Bon mo 8 obroży:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Omg :eek2: ja mam jedną i się cieszę . xd dobrze że dobra . :>
 13. Obrożoholizm .. fajne słowo . <wpisuję to do notatnika> zapamiętam :diabloti:
 14. zgodzę się z CarolineS :D
 15. [quote name='przeszlus']Racja Golden Buldożer[/QUOTE] albo Golden Śmigacz ? . xd Dobra,dobra Golden Buldożer to lepsze :diabloti:
×
×
 • Create New...