Z tymi kaktusami to fakt- jak byliśmy w Leroy Merlin to mama mi kupiła pierwszego - za 2,50 zł , a potem to jednego dostałam w klasie na dzień kobiet, następne dwa od Maji na urodziny, a później dostałam jeszcze jednego od koleżanki bo jej się nie podobał , a też go dostała na dzień kobiet :cool3: Mi się kaktusy bardzo podobają :diabloti:
Odebrałam PW i bardzo mi się podoba :loveu:Dziękuję kochana :calus::Rose: