ja mam na koniec 5 . W ogóle to my mamy fajną nauczycielkę biologi :)
Mi gorzej idzie z fizyką....jeszcze nie wiem co na koniec , z pierwszej pracy klasowej-4 , z drugiej- 5, a z trzeciej- 2, bo mi nikt nie powiedział ,że będzie praca klasowa, a ja byłam akurat chora. No i z odpowiedzi ustnej - 3+ . Idzie się załamać ....
A w czym jesteś najlepsza??