-
Posts
5311 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wunia
-
[quote name='Ra_dunia']Ja chcę mazurka! u mnie nikt nie piecze :( czuję się poszkodowana :( idę płakać do kącika...[/QUOTE] Nie martw się, sobie kupimy w cukierni ;) Jak miał zwyczaj mówić mój tato : "Piekła matka ciasto zakalec jak palec, piekły córki od skórki do skórki" i tak to właśnie w moim przypadku wygląda ;)
-
[quote name='Ellig']Dziekuje bardzo, biore tez ka(Wunie):modla::Rose::kaffee_2:[/QUOTE] do sernika i mazurka jak znalazł :razz:
-
[quote name='RenW']Boże dopiero doczytałam.:-o A co tu się dzieje?? Bunty, protesty, rebelia jaka..:crazyeye::mad: Ty Wunia nie daj się, biorę Twoją stronę..:diabloti: Nie dadzą Ci dziewczyno odespać!!:shake: Nieładnie Ciotki, mało w Was wyrozumiałości i empatii!!!;):evil_lol: Ka(Wuni) im się zachciało...Rozpuszczone bestyjki..:evil_lol::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] :modla::modla: Dziękuję RenW kochana za wstawiennictwo :loveu:
-
[quote name='furciaczek']Podpisujcie!! [url]http://www.thepetitionsite.com/petition/835551329[/url][/QUOTE] [quote name='Ellig']poprosze linka.....plis....[/QUOTE] Już, Twoje życzenie spełniane natentychmiast ;)
-
[quote name='Ellig']Hej , jednym slowem moge sie oddalic do pieczenia mazurka i sernika:loveu:[/QUOTE] mniam,mniam pewnie, że tak ;)
-
po południu wyślę sms z zapytaniem ...
-
Witam kibiców Ani i Panicza :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='belka123']dzien dobry wszystkim,[/QUOTE] [quote name='Ellig']Dzien dobry:)[/QUOTE] Dzień Dobry Ellig, Dzień Dobry Belka :loveu::loveu::loveu: Vici szczęśliwy w swoim domku :loveu: na pewno to dobry dzień :loveu:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Wunia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']a ja wczoraj ominęłam taką informację że Tolek już pojechał:multi::multi::multi:[/QUOTE] o Ciocia lila :) Obrazek dla mnie namalowany???? -
zaraz się biorę za streszczenia zaległe ;)
-
[quote name='Emigrantka']POdpisalam, puscilam na innych forach...... Nic tylko zajebac na amen takiego chuja - poodcinac temu kto tego psa tak okaleczyl wszystko pomalutku pokawalku[/QUOTE] też podpisałam wczoraj ostatkiem przytomności ;) Cześć Ciocia Emi :loveu::loveu: Lepiej bym tego nie ujęła :loveu: [quote name='furciaczek']Wlasnie, co tam u kochanego wielkopsa slychac:loveu:[/QUOTE] Wielkopies to najspokojniejszy pies u Jamora, grzeje pupsko na słoneczku, koledzy mu wiszą :loveu: [quote name='Isadora7']Cos sobie za dużo wyluzowała ostatnio, proponuję zrobic protest[/QUOTE] należy mi się jak nic :oops: [quote name='mmd']Widzisz, jak przyleciała? :) Cze;) Śpiochu jeden... Lu kawę daje? Wunia, to leć gościnnie[/QUOTE] Cze:loveu::loveu: Już wstałam i już zrobiłam :loveu: [quote name='Lu_Gosiak']jest ka(Wunia):multi::multi::multi: bo juz musialam sie jakas marna namiastka na wątku Tolka ratować[/QUOTE] Cze Lu :loveu: Do Tolka zaraz biegnę :loveu:
-
Przyjmę z pokorą wszelkie formy protestu :chaos::chaos::chaos::chaos:
-
:oops2: odsypiałam stresssss i szczylka :-(:-( :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: Ka(Wunia) mocno spóźniona dla wszystkich :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Szarotka']Eh tego ja nie powiedzialam :):) ale wszystko jest wzgledne :):) Topik ma korone laurowa :):)[/QUOTE] bo ta gwiazdka tak naprowadza na tego renifera ;)
-
[quote name='mmd']Topik, ciotka zrobiła z ciebie renifera :diabloti: Przynajmniej mi się kojarzy[/QUOTE] :D:D:D:D zgadzam się, z reniferem się kojarzy :D
-
[quote name='Szarotka']Hm a to zazdrosnica :):)[/QUOTE] o mnie może tak nie, po prostu miała głęboko w poopie i mnie i szczyla, ale jak jej Pan Guru Największy dotykał szczylka, to już była obraza majestatu ;)
-
No, tylko ta moja wielka sucz nie może się zmieścić na Viciowej podusi, wystaje ze wszechstron :D
-
[quote name='mmd']Biedaku:glaszcze: Może Kelbi powinien Ci buzi dać porządnie?[/QUOTE] Już moja sucz przestała się na mnie gniewać, więc już jestem pobuziana ;)
-
[quote name='belka123']ok, to odezwe sie za troche w takim razie :)[/QUOTE] [quote name='furciaczek']belka wysle Ci dane konta jakos pozniej bo zaaltana jestem masakrycznie w chwili obecnej.[/QUOTE] a Wy obie co knujecie pod okiem Gapcia? :mad::mad: [quote name='Ra_dunia']Wuniu - to co bierzesz małą? Fajna jest - nie? ;)[/QUOTE] [quote name='Szarotka']Wuniu wez te dwa pieski Kamela i Faxa, one sie beda same soba zajmowac :):)[/QUOTE] Teraz odpoczywam i :-(:-(
-
[quote name='belka123']w tym semestrze bede miala pierwszy raz zajecia ze studentami :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] pamiętaj o takim pojęciu, które się nazywa "litość" :cool3:
-
[quote name='Szarotka']O jej a co to za okropnosci .......czy studiujesz psychiatrie :):)[/QUOTE] :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D umarłam ze śmiechu :D
-
[quote name='RenW']A gdzie to słoneczko świeci ?? U mnie deszcz pada..:shake:[/QUOTE] Dzisiaj nawet u mnie było słoneczko, zachmurzyło się dopiero po południu ...
-
[quote name='furciaczek']Szukam kogos do wizyty przedadopcyjnej w Ostrolece...znacie kogos??[/QUOTE] Dzisiaj papatkiole był w Ostrołęce zawoził szczyla !!!
-
niezłe :D:D:D:D
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Wunia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Bardzo się cieszę, że Tolek już w hotelu. Pieniążki dzisiaj wpłaciłam (400zł). Pozdrawiam Tolka, duże mizianko dla niego. I najważniejsze trzymam kciuki za ciebie Toleczku - będzie dobrze.[/QUOTE] Dziękujemy :loveu::loveu::multi::multi::multi: