[quote name='Ingrid44']Dzisiaj odwiedzam Gapcia jeszcze o ludzkiej porze.
Cioteczki, co to sie porobilo z Dogo ? Czy ktos cos wie na ten temat ?[/QUOTE]
No właśnie, jak zobaczyłam Twój wpis, to pierwszy odruch: look na zegar :D:D:D:D
Trwały prace remontowe na dogo i się porobiło :D:D:D:D