[quote name='Piromanka']Więc zapytam prosto z mostu - były jakieś telefony w sprawie adopcji Gapcia? [CENTER][COLOR=#336666][B][U][/U][/B][/COLOR][COLOR=#336666][B][/B][/COLOR]
[COLOR=#336666][B][/B][/COLOR][COLOR=#336666][B][/B][/COLOR][SIZE=4][COLOR=#990000][B][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/QUOTE]
Ciociu Piromanko, próbuję odpowiedzieć mimo zgonu dogo :
Było telefonów kilka, ale ... lepiej nie mówić, mam wrażenie, że ludziska treści tych ogłoszeń w ogóle nie czytają, a jeden Pan po prostu chciał pogadać sobie ... i już ... za stary, za duży, albo zbyt mało groźny, albo zbyt groźnie wyglądający ...
szkoda gadać ...