[quote name='mmd']Jak Wy po 10 to ja też się dołączę, będę płacić po 10 jak będzie jakiś hotelik, co zrobić...
Ale szczerze to czarno to widzę, jakaś straszna beznadzieja u tego piesa. Żeby chociaż pisał ktoś, kto go widuje raz na jakiś czas. Co się dzieje w tym schronie, że wszyscy uciekli?[/QUOTE]
w schronie dzieje się źle. Dzięki moja ukochana mmd, że przybyłaś.
Przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale odespać musiałam ... :(