Jump to content
Dogomania

Estrella

Members
  • Posts

    2709
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Estrella

  1. dokładnie nie wiem, ale przebywa u wolontariuszki/w TOZie w Słupsku... zapytam na miau
  2. może i jest też na dogo, ale na miau jest jedyną osobą :( która zagląda do Abiego :) i kontaktuje się ze mną przez miau.
  3. [quote name='Estrella']cześć some :):)hm. no to mnie załatwiłaś :evil_lol: wcześniej deklarowałaś 10zł miesięcznie i tak poszło za lipiec i sierpień. za wrzesień o październik masz już zapłacone - po 10zł. To co ja mam niby teraz zrobić ? :diabloti:[/QUOTE] Abi masz uściski od kasiek252 z miau :) :)
  4. [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/119/sam0233.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/508/sam0231r.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5314/sam0228k.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8076/sam0226y.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8103/sam0260g.jpg[/IMG] koniec
  5. widzę, że trochę małe wyszły, jutro poprawię, a teraz wstawię takie jakie mam [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2536/sam0266d.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5690/sam0265y.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2139/sam0261.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6917/sam0251.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5462/sam0247e.jpg[/IMG]
  6. dostałam zdjęcia Sonii i Skate :) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7793/sam0274f.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1803/sam0273u.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2843/sam0270.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2166/sam0269.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1471/sam0268j.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Atomowka']Estrella żeby Abiego wylosowali do metra, wystarczy zwykłe ogłoszenie, ale musisz robić je często. Ja Pedra wrzucam na cafeanimal codziennie a czasami nawet dwa razy dziennie a niestety jeszcze nie miał szczęście pokazać się w Metrze. [/QUOTE]dzięki!! będę próbować z Abim :)
  8. [quote name='fur']Ide troche posmapowac...malo ludzi cos zaglada do Elzuni[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE]iii pospamowałaś :) ja od Abiego przyszłam hopsnąć Elzę
  9. cześć some :):)[quote name='some']estrello przelałam 35 zł na 2 miesiące więc wychodzi po 17,5 zł na wrzesień i październik.[/QUOTE]hm. no to mnie załatwiłaś :evil_lol: wcześniej deklarowałaś 10zł miesięcznie i tak poszło za lipiec i sierpień. za wrzesień o październik masz już zapłacone - po 10zł. To co ja mam niby teraz zrobić ? :diabloti:
  10. [quote name='fur']No ja mu nic nie mowilam, co bede chlopaka stresowac:evil_lol:[/QUOTE]będzie afera :roll: :diabloti: [quote]Ale ja to Abiego widze na kanapie, zawinietego kocykiem u boku swojego czlowieka:loveu:[/quote]jak już tam się znajdzie, to na pewno też mu się spodoba :)
  11. haha :diabloti: jak tam tak super, to ja nie wiem, czy Abi będzie zadowolony, kiedy się dowie, że szukamy mu innego domu :razz:
  12. [quote name='furciaczek']Czesc cioteczki, mam nadzieje ze Abis czuje sie dobrze :)[/QUOTE]cześć fur, ja też mam nadzieję, że Abi ma się dobrze, ale u mariamc, to przecież raj na ziemi :):)
  13. [quote name='beataczl']wizyte robi Kasia77 dla Maksia[/QUOTE]no to się cieszę, mam nadzieję, że domek będzie ok.
  14. żeby wylosowali ogłoszenie na cafeanimal do metra trzeba je np. wyróżnić, czy wystarczy zwykłe ogłoszenie ? Bo nawet nie widzę opcji "wyróżnij" - gdzie to się robi ?
  15. ja z wątku Prado weszłam i w końcu się uśmiechnęłam, a nawet pośmiałam!! Świetne fotki, ale bez tych komentarzy, wcale nie byłoby tak śmiesznie :) :) Trzymam kciuki za chłopaki i czekam na ciąg dalszy fotek
  16. nic nowego.. ale dostałam tekst [I]Toffik jest przemilym rocznym psiakiem. Szuka odpowiedzialnego i kochajacego opiekuna. Pies jest kontaktowy, inteligentny, pełen energii i przyjazny dla ludzi. Nauczony czystości. Będzie świetnym przyjacielem dla dziecka. Psiak przed adopcja zostanie wykastrowany. Wiecej informacji o psiaku pod nr telefonu:692225953 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] wrzuciłam na gumtree, nie mam teraz czasu więcej ogłaszać, muszę jeszcze Abiego gdzieś powrzucać, bo zrobiłam mu tylko kilka ogłoszeń :(
  17. [quote name='Atomowka']Hej wszystkim. Jak tak Abi się czuje? Estrella dasz radę na tą wizytę pójść?[/QUOTE]pisałam do koosiek (napisała mi na pw) że ja nie mogę, ale jeśli jeszcze nikt się nie znalazł, to mogę zapytać się znajomej wolontariuszki ze słupskiego TOZu, która robi wizyty.
  18. Cześć [quote name='furciaczek']Przelewik poszedl dzisiaj :) Poproscie mariemc o potwierdzonko jak dojdzie.[/QUOTE]dzięki, zapisałam na pierwszej stronie, Abi ma na koncie 668zł zobaczymy ile zostanie po fakturce za weta... [quote name='furciaczek']Niema od coronaaaj , ale moze nie podala nika lub imienia psiaka? Najlepiej gdybym miala imie i nazwisko osoby wplacajacej.[/QUOTE]napiszę do niej
  19. Atomówka dzięki, że weszłaś, bo Ty na pewno od Abiego Kasiek Tobie też dziękuję, że zajrzałaś :loveu::loveu:
  20. [quote name='kasiek_ona']A nie da się tych ludzi jakoś przekonać, zeby dali mu szanse?[/QUOTE] ja nie znam tych ludzi, nie znam psa i całej sytuacji, ale jestem pewna, że osoby, do których wraca pies próbowały/próbowałyby przekonać tych ludzi.. Najwyraźniej nic się nie da zrobić i trzeba szukać nowego domu. Poproszę na miau o tekst i będziemy ogłaszać.
  21. for, doszła jakaś wpłata od coronaaaj ? hotelik już zapłacony ? Bo nie wiem, czy mogę zapisać w rozliczeniach.
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192533-PILNE-*-roczny-pinczer-Toffik-*-DT-DS-na-CITO-*-S%C5%82upsk?p=15349014#post15349014"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1179/toffikbenerek.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...