-
Posts
2709 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Estrella
-
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
Estrella replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
dokładnie nie wiem, ale przebywa u wolontariuszki/w TOZie w Słupsku... zapytam na miau -
może i jest też na dogo, ale na miau jest jedyną osobą :( która zagląda do Abiego :) i kontaktuje się ze mną przez miau.
-
[quote name='Estrella']cześć some :):)hm. no to mnie załatwiłaś :evil_lol: wcześniej deklarowałaś 10zł miesięcznie i tak poszło za lipiec i sierpień. za wrzesień o październik masz już zapłacone - po 10zł. To co ja mam niby teraz zrobić ? :diabloti:[/QUOTE] Abi masz uściski od kasiek252 z miau :) :)
-
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
Estrella replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
dziękuję, że zaglądacie -
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
Estrella replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
dzięki :loveu::loveu::loveu: -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Estrella replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img806.imageshack.us/img806/119/sam0233.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/508/sam0231r.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5314/sam0228k.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8076/sam0226y.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8103/sam0260g.jpg[/IMG] koniec -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Estrella replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
widzę, że trochę małe wyszły, jutro poprawię, a teraz wstawię takie jakie mam [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2536/sam0266d.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5690/sam0265y.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2139/sam0261.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6917/sam0251.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5462/sam0247e.jpg[/IMG] -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Estrella replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
dostałam zdjęcia Sonii i Skate :) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7793/sam0274f.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1803/sam0273u.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2843/sam0270.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2166/sam0269.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1471/sam0268j.jpg[/IMG] -
[quote name='Atomowka']Estrella żeby Abiego wylosowali do metra, wystarczy zwykłe ogłoszenie, ale musisz robić je często. Ja Pedra wrzucam na cafeanimal codziennie a czasami nawet dwa razy dziennie a niestety jeszcze nie miał szczęście pokazać się w Metrze. [/QUOTE]dzięki!! będę próbować z Abim :)
-
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
Estrella replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='fur']Ide troche posmapowac...malo ludzi cos zaglada do Elzuni[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE]iii pospamowałaś :) ja od Abiego przyszłam hopsnąć Elzę -
cześć some :):)[quote name='some']estrello przelałam 35 zł na 2 miesiące więc wychodzi po 17,5 zł na wrzesień i październik.[/QUOTE]hm. no to mnie załatwiłaś :evil_lol: wcześniej deklarowałaś 10zł miesięcznie i tak poszło za lipiec i sierpień. za wrzesień o październik masz już zapłacone - po 10zł. To co ja mam niby teraz zrobić ? :diabloti:
-
[quote name='fur']No ja mu nic nie mowilam, co bede chlopaka stresowac:evil_lol:[/QUOTE]będzie afera :roll: :diabloti: [quote]Ale ja to Abiego widze na kanapie, zawinietego kocykiem u boku swojego czlowieka:loveu:[/quote]jak już tam się znajdzie, to na pewno też mu się spodoba :)
-
haha :diabloti: jak tam tak super, to ja nie wiem, czy Abi będzie zadowolony, kiedy się dowie, że szukamy mu innego domu :razz:
-
[quote name='furciaczek']Czesc cioteczki, mam nadzieje ze Abis czuje sie dobrze :)[/QUOTE]cześć fur, ja też mam nadzieję, że Abi ma się dobrze, ale u mariamc, to przecież raj na ziemi :):)
-
[quote name='beataczl']wizyte robi Kasia77 dla Maksia[/QUOTE]no to się cieszę, mam nadzieję, że domek będzie ok.
-
żeby wylosowali ogłoszenie na cafeanimal do metra trzeba je np. wyróżnić, czy wystarczy zwykłe ogłoszenie ? Bo nawet nie widzę opcji "wyróżnij" - gdzie to się robi ?
-
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
Estrella replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
nic nowego.. ale dostałam tekst [I]Toffik jest przemilym rocznym psiakiem. Szuka odpowiedzialnego i kochajacego opiekuna. Pies jest kontaktowy, inteligentny, pełen energii i przyjazny dla ludzi. Nauczony czystości. Będzie świetnym przyjacielem dla dziecka. Psiak przed adopcja zostanie wykastrowany. Wiecej informacji o psiaku pod nr telefonu:692225953 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] wrzuciłam na gumtree, nie mam teraz czasu więcej ogłaszać, muszę jeszcze Abiego gdzieś powrzucać, bo zrobiłam mu tylko kilka ogłoszeń :( -
[quote name='Atomowka']Hej wszystkim. Jak tak Abi się czuje? Estrella dasz radę na tą wizytę pójść?[/QUOTE]pisałam do koosiek (napisała mi na pw) że ja nie mogę, ale jeśli jeszcze nikt się nie znalazł, to mogę zapytać się znajomej wolontariuszki ze słupskiego TOZu, która robi wizyty.
-
Cześć [quote name='furciaczek']Przelewik poszedl dzisiaj :) Poproscie mariemc o potwierdzonko jak dojdzie.[/QUOTE]dzięki, zapisałam na pierwszej stronie, Abi ma na koncie 668zł zobaczymy ile zostanie po fakturce za weta... [quote name='furciaczek']Niema od coronaaaj , ale moze nie podala nika lub imienia psiaka? Najlepiej gdybym miala imie i nazwisko osoby wplacajacej.[/QUOTE]napiszę do niej
-
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
Estrella replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
Atomówka dzięki, że weszłaś, bo Ty na pewno od Abiego Kasiek Tobie też dziękuję, że zajrzałaś :loveu::loveu: -
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
Estrella replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiek_ona']A nie da się tych ludzi jakoś przekonać, zeby dali mu szanse?[/QUOTE] ja nie znam tych ludzi, nie znam psa i całej sytuacji, ale jestem pewna, że osoby, do których wraca pies próbowały/próbowałyby przekonać tych ludzi.. Najwyraźniej nic się nie da zrobić i trzeba szukać nowego domu. Poproszę na miau o tekst i będziemy ogłaszać. -
for, doszła jakaś wpłata od coronaaaj ? hotelik już zapłacony ? Bo nie wiem, czy mogę zapisać w rozliczeniach.
-
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
Estrella replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192533-PILNE-*-roczny-pinczer-Toffik-*-DT-DS-na-CITO-*-S%C5%82upsk?p=15349014#post15349014"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1179/toffikbenerek.jpg[/IMG][/URL]