Jump to content
Dogomania

Balbina.

Members
  • Posts

    2100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Balbina.

  1. [quote name='FREDZIU']Pozdrowionka, jeszcze raz oglądałam wasze fotki z Bydgoszczy, robiłaś fotki z tej samej perspektywy co ja np. fryzjerek, może stałyśmy obok siebie, chodziłam między yoreczkami, pewnie się z nie jedną z was widziałam, szkoda że o tym nie wiedziałam:shake:[/quote] No my pewnie też się mijałyśmy:shake:A FREDZIA miała kokardkę czy coś?Bo widziałam ładnego yorczka i nie wiedziałam czy to Fredzia czy nie:lol:
  2. Na potrzeby wystawy...A potrzeby psa to już mogą zostać w tyle tak?Jak ktoś chce robic z psa zabawkę to trzeba bylo sobie kupić takiego pieska interaktywnego-teraz w prawie każdym sklepie z zabawkami można dostać a nie BAWIĆ SIĘ żywym zwierzakiem!Psy powinny być odbierane i już...Bez żadnych wytłumaczeń:roll:
  3. To york.Jak ktoś woli mówić na niego kundel to niech sobie mówi:crazyeye: Wiele osób tak go nazwalo więc przywykłam do takiego nazewnictwa:shake:
  4. Śliczny!!!:loveu::loveu::loveu:
  5. a mnie się one nie podobają:evil_lol:Wolę miniatury np.west,york,chuiuchała,:loveu::loveu::loveu:
  6. hexyhexy-czy ty nie zauważylaś/zauważyłeś , że to z tym japończykiem to była ironia która miała odzwirciedlić twój tok myślenia:cool3:I jako właścicielka yorka nie życzę sobie tekstów-chomiki,wredne psy itp.Ja nie będe obrażać twojej rasy ty nie obrażaj mojej:diabloti:Yorki są dość kontrowersyjną rasą ale to nieusprawiedliwia takich komentarzy na ich temat:roll:
  7. Ale mieliście fajne spotkanko...Też chętnie bym was poznała szczególnie Tośka:evil_lol:Macie jakieś zdjęcia???
  8. pies zaczyna się od kolana...To Japończyk też nie czlowiek...No wkońcu człowiek zaczyna być dopiero od 1.80 cm wzrostu:crazyeye:
  9. IMIĘ:FRANEK:diabloti: RASA:[COLOR=LightBlue](w typie)[/COLOR][COLOR=Black]YORK WIEK:TROCHĘ PONAD 10 MIESIĘCY IMIĘ MOJE:AGATA:oops::oops::oops: Ładne oczy masz komu je dasz? [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3704/franek029.jpg[/IMG] Uśmiech zdobi każdą twarz! [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2035/gdask002.jpg[/IMG] Dowolne [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/8669/dziakaiwystawa043.jpg[/IMG] [/COLOR]
  10. [quote name='kendo-lee']Oczywiście,że tak.Chodziło o to,że właścicielka yorka stwierdziła,że jej może latać luzem a amstaff nie:diabloti:bo to amstaff.[/quote] nie,nie.Ja nie napisałam,że york może latać bo to YORK a amstaff nie może bo to amstaff.Chodzilo mi o to , że żaden pies nie moze latać luzem w miejscach publicznych ale o to , że nie widzicie różnicy między tym,że staruszka spuści swojego 10 letniego yorka a pan amstaffa.Chyba jest różnica jak kogoś ugryzie york a amstaff,nie?:cool1:I ja nie mam nic do starych małych kundelków łażących po moim ośiedlu bo nie wchodzą nikomu w drogę natomiast dziwi mnie pani spuszczająca w parczku swojego owczarka niemieckiego-wiele razy do nas podlatuje:diabloti:
  11. Możecie nie uogólniać?Nie wszystkie yorki są wredne,hałaśliwe.Ja np.puszczam Franka do innych większych psów jeśli są na smyczy.Jeśli temat ma nie obrażać to nie piszcie takich rzeczy o yorkach,ok?.ja np. nie znoszę bullterrierów,amstaffów,pekińczyków,shih-tzu.Nie lubię ich i już ale nie będę piać , że każdy bullterrier to morderca,a każde shih-tzu jest rozleniwione.Znam takie przypadki ale nie będę piać tak o całej rasie!!!,.Za to kocham yorki:loveu::loveu::loveu:
  12. Jeden wątek wystarczy!Każdy widzi twój temat,nie musisz pisać tyle wątków!!!!:mad:
  13. Nie znam się na tych sprawach.Jutro jak jej nie przejdzie to jedz rano do veta:-(
  14. Dla mnie nie ma żadnych wytłumaczeń jak ktoś farbuje psa! To jest nie normalne...Chciał ktoś farbować psa,ubierać go w śmieszne i słodziutkie sukieneczki itp. to trzeba było kupić sobie lalkę barbie i wtedy robić z nią co się chce,ale nie kosztem psa...Takim ludziom psy powinny być odbierane,bo to jest istne znęcanie sie nad zwierzakiem!:cool3:
  15. Yorki jak najbardziej do bloku sie nadają ale wiele ludzi uwarza,że to takie słodziutkie małe pieski , uwielbiające spędzać całe dnie na kanapie i być wyczesywane...Otóż nie!York to terrierek , pies który nie może "nic nie robić bo wtedy sa głupie pomysly w głowie:roll:Mój np.uwielbia agility i frisbee a jak widzi szczotkę nie jest zbyt zadowolony więc włoski są ścinane na króciutko aby uniknąć tej ciężkiej i wymagającej poświęcenia pielęgnacji.Wystarczy raz na tydzień kąpiel,raz na około 2 dni wyczesać(jeśli włoski są krótkie) i to wszystko.Karmy nie je dużo , jeśli chce się zafundować mu pożywienie dobrej jakości należy liczyć około40 złotych miesięcznie.To tak w skrócie o yorkach,pewnie i tak o wielu rzeczach zapomniałam;):cool1:
  16. 1.przeciąganie się sznurem 2.aportowanie piłki 3.Nauka komend 4.Frisbee 5.agility [COLOR=PaleTurquoise]U mnie najbardziej spawdziła się piłka i agility:loveu:Sam musisz wyczuć co psiak lubi robić.Ja podałam tylko propozycje:lol:[/COLOR]
  17. Śliczna!:loveu::loveu::loveu:
  18. [B]Kleo-zupełnie nie wiem co wybrać:roll:Czasu jeszcze trochę do kupna zostało-około miesiąc-półtora ale już sie oglądam za jakąś firmą.Myślałam o hery-opinie nie są dobre poza tym cena...Champion-mówisz , że też nie zbyt dobry:shake:Więc pomyślałam,że jak Franek będzie miał wloski regularnie co 3-4 miesiące podcinane to może jakiś tańszy szampon:cool3:Przeszukałam internet i natrafilam na firmę [/B] [B][B][SIZE=2]Gottlieb[/SIZE][/B][B][B][B][SIZE=2][B]:cool1:[/B][/SIZE][/B][/B][/B][SIZE=2][B]Cena super,opinie też:loveu:Jest to szampon przeznaczony dla yorków z olejkiem norkowym:cool1:Co o nim sądzisz???(sorry za off-a)[/B] [/SIZE][/B] [B] [/B]
  19. Mój miss a kategorię "ładne oczy masz komu je dasz":p [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2093/franek050.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3704/franek029.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2035/gdask002.jpg[/IMG] :razz:...
  20. [quote name='darunia-puma']niestety wina będzie leżała po twojej stronie ,mimo tego iż kobieta w tym wypadku niezapanowała nad własnym dzieckiem musimy nie tylko brać odpowiedzialność za nasze psy ale również za zachowanie innych psów a także ludzi[/quote] :roll:Taka sytuacja zdarzyła mi się już 2 razy a mamuśki najczęściej problemu nie widzą:roll:Teraz już prawie nie puszczam mojego psa na luźną smycz bo a to zza rogu "łagodny" arieadle terrier bez smyczy wyłazi , a to jakiś bezdomny kundel rzuca się na psy a to dzieciak wrzeszczy jakby pierwszy raz psa zobaczył a to jakaś panienka w "mini'podłazi z jakimiś tekstami o małych psach...:razz:Ech...moje ośedle to jakieś inne:cool1:
  21. Powiedz coś więcej o twoim pomyśle;)
  22. Tylko np.do takiego dużego może podlecieć mały na Flexi i duży będzie chciał powąchać i może krzywdę zrobić;)
  23. Ja moge polecić szelki muscat.Są naprawdę świetne:loveu:I na moim Franku [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9136/krakw2009527.jpg[/IMG]
  24. Miejmy taką nadzieję.Szkoda aby suncia cierpiała przez taką babe:mad::mad::mad:
  25. I małych i dużych psów nie powinno się puszczać .Wyjątkiem może być maly,posłuszny pies i wtedy nie ma znaczenia czy jest to park czy las czy łąka.Byle nie wchodził ludziom i ich psom w drogę:cool1:Duże psy smycz powinna obowiązywać bez wytłumaczeń bo nawet taki łagodny niufek może trącić łapą małego psa na smyczy:cool1:.I teraz mam do was pytanie;)Pisałam o tym na innym temacię ale napisze i tu bo podchodzi to pod pewnego rodzaju chamstwo:shake:Otóż latem byłam w Sopocie oczywiście z Frankiem:cool1:I siedzimy sobie przy stoliku,Franc obok na smyczy i podchodzi 2 letnie dziecko:shake:Zobaczyło mojego psa i zaczęło oblatywać stolik piszcząć pieeeeeesek!i klaszcząc:razz:No to Franek się zdenerwował i zaczyna przerażliwie szczekać:shake:Szarpię się z nim tak minutę i mówię pani,że ma zabrać dziecko bo psiak się denerwuje:pZawolała ale bez skutecznie.Po minucie znów zawołała i tak w kółko przez 5 minut.W końcu miałam dość tych spojżeń ludzi szepczących "co za nie wychowany pies"i wrzadku przeplatanego szczekanie więc zapłaciłam i wyszłam.I teraz pytanie.Gdyby dziecko podeszło za blisko i Franek by je ugryzł to czyja by była wina?Oczywiście Franek był CAŁY CZAS NA ZALOKOWANEJ NA KRÓTKO FLEXI.:shake:
×
×
  • Create New...