-
Posts
2100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Balbina.
-
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
Balbina. replied to kell46's topic in Pogryzienia
chciałam cos napisac ale stwierdzilam,że nie bede pisac aby znowu wybuchła kłótnia:p;) -
ok,ale jak już bede miała takie kołtuny to nie bede ich na siłę rozczesywala aby włosy były połamane tylko je zetne aby mogły odrosnąć naturalne,mocne włosy:pa i nie jestem żadna pani balbina-tylko balbina:evil_lol:
-
biedny pies:roll::roll::roll:Nie lepiej by było t kołtuny obciąc i pozwolić siersci naturalnie odrosnąć a nie na siłe psa 17 godz. męczyć tylko po to aby sierści nie obciąc a i tak będzie w fatalnym stanie:roll:
-
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
Balbina. replied to kell46's topic in Pogryzienia
....................... -
Daga&Maxs-psu zakładam ubranie jak temp.spadada do 0 stopni więc nie oskarżaj mnie o to,że mój pies marznie bo tak nie jest wiec nie przekrecaj faktów na swoją korzyść:pPsu zębów nie myje ale dostaje kości i płyn do odświeżania jamy ustnej więc znowu coś pokręciłas...Oj gubisz juz sie:diabloti:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Balbina. replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='talita']Balbinka i inne właścicielki ,,jorusi'' nigdy nie zrozumieja jaka jest różnica między psem z rodowodem a bez, między pseudohodowcą a hodowcą... Mało mnie nie zagryzły kiedy zaproponowałam rozmowę na ten temat przy okazji kolejnej osoby chwalącej sie pseudo yorkiem i ogromnym zachwycie koleżanek/kolegów z galerii yorków ,,ooooooj jaki piękniusi, malusi, oj niuni, oj słodziutkie, bez rodowodu? to niiiic, nieważne, jest śliczna i wygląda całkiem jak yoreczek...'' :shake: Oni uważają, że rodowód to zbędny papier, że właśnie oni są prawdziwymi miłośnikami rasy bo nie męczą ich wystawami... Tam ludzie przez rok szukają psa, po czym kupują go w pseudo i nie widzą w tym NIC złego. Po roku czytania dogomanii. Też odnoszę wrażenie, że to nie właściciele rodowodowych psiaków ale właśnie ,,pseudo'' maja ogromną potrzebę chwalenia się ich rasowością :roll:[/QUOTE] Przepraszam,czy ty przyszłas na forum aby głosic te mądrości?Bo chyba temat jest zrozumiały i brzmi'najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów"a ty znowu udajesz jak to ci na yorkach napisali matke Terese z Kalkuty-skoro tak bardzo chcesz pomóc tym biednym yorkom to idz do schroniska,wpłać na te biedne,krzywdzone yorki a nie masz jakieś "ale" co do ludzi któży maja psy bez rodowodu.Na yorkach Ci napisali kilka słów prawdy to sobie poszłas,teraz tu zaczynasz? -
:-ono to dziwne bo ilekroc ja spotykam yorka to jest grzeczny,usłuchany...A może ty poprostu za niewychowanego yorka uważasz takiego który skacze,prosi aby mu piłke rzucić szczekaniem,biega...Bo jak tak to ja mam w domu tyrana....no cóż:diabloti:
-
Spotykasz same rozwrzeszczane,nie wychowane,poubierane w rózowe,sweetaśne sukieneczki yorki?:diabloti:
-
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
Balbina. replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='Vectra']nie zakrztusił się kokardką ? :diabloti:[/QUOTE] :angryy::angryy::angryy:Czyjeś nieszczęście,tragedia a ty Pani moderator wyskakujesz z takimi tekstami?I ja wy własciciele ras ttb presentujecie te psy?a potem pretensje,że ludzie mówią , że każdy amstaf to morderca itp. już powoli im się nie dziwię bo jak się przeczyta taka historie a własciel psa jeszcze się śmieje to mimio chęcie straciłam cały swój szacunek to włascicieli ttb:shake:I takich ludzi będzie coraz więcej jesli nie przestaniecie z tymi głupimi docinkami:roll: -
Ja rozumiem,ze pewne rasy wymagają dobrego porowadzenia ale czy jak tak się stanie to nawet dobrze wyszkolony,usłuchany yorkshire terier jest głupi?:roll:
-
[quote name='dog193']Napiszę jeszcze raz - widziałam niewychowane jorki, owczarki, dobki, sznaucery, spaniele i wiele innych. Ale nie uważam, że owczarki, dobki czy sznaucery są głupie, mimo tego, że widziałam je niewychowane. A jorki dla mnie są głupiutkie - są i już, niezależnie od wychowania. Przebywając z jorkiem widzę wyraźną różnicę niż przebywając np z owczarkiem[/QUOTE] Głupiutki jesteś ty bo nie potrafisz podać trafnego argumentu dlaczego właśnie yorki są głupie?:angryy:Czy uważasz,że wychowany,szkolony uprawiający psie sporty york jest głupi a rozszczekany,warczący na wszystko i wszystkich owczarek niemiecki jest mądry:razz:Chyba robisz komuś na złość i napiszesz nie lubię yorków bo nie!są głupie i tyle , każdy rozszczekany owczarek jest mądry:cool1:Rewelacyjne myślenie!Aż pozazdrościć!!!:shake:
-
[quote name='dog193']Co? A wiele rzeczy :diabloti: Jednak może łatwiej byłoby mi scharakteryzować psa mało inteligentnego. Szczeka na wszystko, co się rusza, skacze, biega, tańczy i nie wiadomo co jeszcze na spacerach, to w jedną, to w drugą stronę, nie myśli samodzielnie. To tak w skrócie. PS. piszę się wie[B]rz[/B]yć :cool1:[/QUOTE] to znaczy,że pies jest radosny a nie niewychowany,mało inteligentny:cool1:Nie wiem z kąt u was tyle negatywnej energii co do rasy yorkshire terrier:cool1:
-
[quote name='Agnieszka(Visenna)']maja czarny czaprak,ale pozostaja "zlote".[/QUOTE] a ja na mojego psa kolor sierści mowię "rudy" :p
-
[quote name='dog193']OBSERWACJA :diabloti:[/QUOTE] ciekawe ilu osobników i w jakim środowisku:angryy:Bo ja np.w lesie sobotą widze kilka yoreczków biegajacych za piłeczką a jak wybiore się do centrum handlowego to czasem jakaś pani będzie z yorkiem na rączkach ale to nie jest taki powód aby sądzić,że yorki maja tylko paniusie z tipsami w mini a yoreczki traktują jak zabawki
-
a według mnie dajecie się zwieśc stereotypom o yorkach i paniusiach z tipsami i tyle:diabloti:
-
[quote name='lawendowa']Widzę, że wybuchła gorąca dyskusja o yorkach i tym jakie to one są głupiutkie. Fakt, że ja za małymi psami nie przepadam - lubię się przytulić do czegoś dużego, futrzastego, nie muszę się bać że przy tym jak nadepnę psa, to mu się poważnego zrobię, bo nie ukrywajmy, że taki maluszek jest mniej zauważalny...Ale chyba nie można aż tak generalizować!! To jaki jest pies zależy dużo od właścicieli. Fakt pieski są popularne, ale nie każdy kto bierze takiego psa kieruje się modą!! Np. U mnie na osiedlu jest taka starsza Pani, całkowicie sprawna i żywotna, od zwykła kobieta i ma właśnie yorka - to źle? Wydaje mi się, że lepiej że ma takiego pieska, który jak ją pociągnie to jej nie przewróci, którego może podnieść bez uszczerbku na zdrowiu. Na prawdę miło się na nich patrzy jak spacerują godzinami po parkach i lesie. Przy dzieciach myślę, że jest podobnie, rodzice wolą takiego psa którego w razie czego dziecko będzie umiało utrzymać na smyczy czy ewentualnie podnieść. Zdecydowanie wole widzieć co 2 dziecko z yorkiem niż chociażby z niewychowanym owczarkiem niemieckim, bo takie sytuacje też już mieliśmy że 8 latek wyprowada wielkiego agresywnego onkowatego psa, który rzuca się na wszystko co się rusza. Stwarza to nie tylko zagrożenie dla otoczenia innych ludzi, psów, ale również dla tego dziecka. W naszym miejskim zoologicznym "pracują" 3 yorki:) Zawsze wszystkich ładnie witają, mają kontakt z licznymi zwierzętami i są na prawdę super! Ostatnio też zaprzyjaźniliśmy się z jamiczką szorstkowłosą:) Która w ogóle nie jest zadziorna i wredna tylko zabawowa i zaczepia wszystkich żeby się z nią bawili ;) Także myślę, że do wszystkiego trzeba zachować zdrowy dystans i nie można tak uogólniać... Tak samo można powiedzieć, że wszystkie labki są spasione i przyjazne (dziwne, że jakoś mało kiedy spotykamy przyjaznego labradora...)[/QUOTE] no i wkońcu zdrowe podejście do tego tematu:loveu:Na 8 miesięcy które mam Franka widziałam tylko 1 taki typ jak ciągle piszecie.Była to pani w misi,długich rudych,kręconych włosach która spacerowała po plazy ze swoim "yorkiem":cool3:Yoreczek był długi,miał krótkie łapy sierśc w różnych odcieniach,strasznie długi pysk i paniusia aby zatrzeć te wszystkie nie doskonałości ubrała psiaka w róż sukienkę w cekinach,pink obrożę z brylantami i smycz także w tym kolorze:cool1: a także zrobiła psu dużą kitkę , założyła kokarde i 3 złote spinki:oops:I idzie paniusia przez plażę:cool1:i właśnie takie beznadziejne przypadki psują autorytet całej rasy:angryy:a ludzie dają się zwieść pozorom i myślą,ze każdy york ma takiego właściciela i jest tak traktowany:angryy::angryy::angryy:
-
a ja tam wolę trampki czy jakies inne wygodne tego typu buty:diabloti:Jak raz prawie sobie nogę skręciłam na spacerze w niskich ocasach tak od tego czadu chodze w trampkach:evil_lol:
-
[quote name='dog193']Basia, ona nie napisala, że każdy posiadacz jorka ma 8-12 lat, tylko, że każda 8-12 latka chce mieć jorka - to jest różnica :cool1: Dla mnie one też są glupiutkie, nie interesuje mnie czy to wychowanie czy nie, po prostu jak dla mnie inteligencją nie świecą. Takie to rozszczekane, startują do wszystkich większych od siebie psów, no nie lubię ich i tyle.[/QUOTE] nie napisze kto tu jest głupiutki bo punkty karne dostanę:eviltong:Cięzko wpisać w google-"ranking psów pod względem inteligencji"?Yorkshire terriery są na 27 miejscu na 79 psów więc chyba nie można tak łatwo stwierdzić , że są głupiutkie skoro czarno na biały jest napisane,że wypadają na takim miejscu a nie innym:roll:i teraz pytanie czy uważacie,że pies który zna 10 komend,skacze agility i łapie rollery frisbee jest głupiutki?:crazyeye:A szczeka na większe psy bo się ich najzwyczajniej boi i nazywa się to AGRESJA LĘKOWA jakby ktos pytał:diabloti:
-
ubranka kupuje po to aby założyć je Frankowi jak tem. spadnie do 0 stopni
-
wybiarwiają sie-a sa wybarwione-to jest różnica....Mojemu juz w 4 miesiacu główka się wybarwiłam a widziałam yorka który w wieku 6 miesięcy był juz cały srebrny więc tigrunia-wszystko od psa zależy:shake:I moze w takim razie ty przestań pisac glópoty bo widocznie mało yorków widziałas ,ze stawiasz takie teorie(patrz megi82-wiek 8 tygodni psiak zaczyna sie wybarwiać:cool1:)
-
bo już samo farbowanie psów jest dziwaczne...ale co tam własciciel kupil słooodkiego jorecka wyrósl trochę większy,za duże uszka,za długi to może aby odwrocic uwagę pofarbuję go hmmm....na różowo-o tak to będzie przykuwac uwage ludzi:bigcool:i żeby nie było,że sobie jakies historie snuję-na wakacjach widziałam "yorczkę":cool1:Była ona długa,pysk tez długi,włos złoto srebrny-pomieszamie z poplataniem , i krótkie łapki-i co pani zrobiła z takim przypadkiem?a no ubrala w róz sukienkę z napisem LOVE,kiteczkę zrobiła wielką kokarda i 3 spinkami.załozyła pink obrozę z brylantami i idzie paniusia w mini z yorczkiem przez plazę:cool1:oby więcej takich włascicieli!:angryy:
-
to zalerzy,jedne wybarwiaja sie już w 4 miesiącu a jedne dopiero w wieku 2 lat a jednym kolor prawie wcale się nie zmienia.
-
Balbina12 ja bym nie chciała idąc z dzieckiem czy psem po chodniku, żeby mi kt6oś przede mną wymachiwał reklamówką. Weź pod uwagę , że przekładając reklamówkę z ręki do ręki - NIE ROBISZ WYMACHÓW, że jej dno znajduje się przed osobą idącą obok. Każdy się przestraszy. balbina12 jeżeli pies ugryzie bo został drażniony, albo płoszony- jest to wina osoby, która doprowadziła do tego, że stał się niebezpieczny.[/quote] :roll:ja np.też czasem wracając ze sklepu wezne reklamówkę wyżej na kolana i w pewnym sensie robię zamach to przez to mam zostać pogryziona?Też mam o wiele sytuacji gdzie drażnienie psa doprowadza do tego,że mój Franek jest nie bezpieczny ale wtedy mowię aby ta osoba odeszła a nie pozwalam psu ją ugryźc a potem tłumacze się,że ona go celowo drażnila i Franek ma pełne prawo ją pogryźc:roll:
-
[quote name='kredka']No i tak powinno być;) Przecież psu tez mogą nerwy puścić...ludzie zabijają i nie robią z tego takich problemów jak z tego że pies kogoś ugryzie.[/quote] :splat:Wiesz no ja np.nie chciała bym być pogryziona przez psa bo przełożylam reklamówkę:shake:pani pieniądze wyłudza ale prawda jest taka,że poszkodowana jest i tyle.Pies ją ugryzł-nie powinien tego zrobić i ma prawo do jakiegoś odszkodowania-oczywiście nie takiego jakie to sobie życzy ale jakiegoś na pewno...trzeba być odpowiedzialnym za psa i ponosić jakieś konsekwencje a nie-pies ugryzł-to nie jego wina pewnie człowiek wydzielał złe feromony a psieskowi paniusi nerwy puścily:cool3:(to nie do Ciebie dobrella-tak ogólnie napisałam):shake:
-
brawo dla Dejzi-może wstaw jakąś jej fotkę?:razz: