-
Posts
2037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by FREDZIU
-
IMG]http://i46.tinypic.com/2q8q0jk.jpg[/IMG]
-
Witam Madziu, twojezlotko cudne, takie błyszczące, pozdrawiamy was serdecznie. Madziu ja mam problem, nie działa mi dgo, nie mam opcji zaawansowania, nie wklejam fotek pomóż!!!!!
-
Doti ja wkleiłam link przez ta stronę co mi podałaś, ale link zrobiłam kopiuj, wklej prosto do tego okienka w którym się pisze, a nie jak kiedyś. A jak piszę i naciskam na opcje zaawansowania to pojawia mi sie pusta strona, tylko z wpisem galeria i odpowiedź, nic tam nie mam!!!!!!!!!!!!!!!!!1
-
Dysiu, gratuluję wstawiłaś foteczki!!!!!!!! Kto cię nauczył, bo moje umiejętności w tej dziedzine są bezndziejne przestałam wchodzć na dogo, ale mi was brakuje, to chyba uzaleznienie, ale nadal nic mi nie wychodzi, ja poprostu nie wem gdzie szukać i czego i wogule czysty świr.
-
Witamywas sedecznie, co sie z wami stało? Wracajcie tym bardziej, że mamy prośbę dało by radę podlinkować nam banerek, plis? Bo juz nic nam nie działa, a wy czemu nie wchodzicie na dogo, jadowi was nowe dogo? Nas tez ale nikt nas nie łucha.
-
Spróbowałam, ale wkleił mi się tylko link i nie chcę zamienic sie na fotkę. A skąd bierzecie buźki, bo tez nie mam???????????
-
Witam was w końcu mi się udało wejść na dogo, ale naprawdę nie mogę wstawiać fotek, moze mi ktoś krok po kroku opisać jak na tym nowym dogo wstawiać fotki. Nie mam ikonek, jak wchodzę w opcje zaawansowania to mam pustą stronę?
-
Witamy sie czwartkowo w wisielczym nastroju, bo nie umiem sie tu posługiwać nie mam ikonek, fotek nic, nic!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Witam wszystkich, już pomału mam dość dogo!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj wcale nie mogłam wjść, a dziś mogę pisać tylko przez szybka odpowiedz, a w opcjach zaawansowania nic nie działa, jak wstawiać fotki? Nie mm juz cierpliwości.
-
Witamy was w tej nowej rzeczywistości:angryy:
-
Witamy i pozdrawiamy:multi:
-
Witamy sie i pozdrawiamy, :lol::lol:
-
Pozdrawiamy was i witamy się :multi: A nam sie tu nie podoba, znaczy się na dg:angryy::angryy:
-
No właśnie, nikt nie może się odnaleźć:angryy::angryy::angryy: A tak wogule to dzień dobry, gorące pozdrowionka:lol:
-
Witamy i pozdrawiamy, oj tak nowe dogo jes ciężkie, powinni dawac instrukcje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Witamy, pozdrawiamy i chcey powiedziec ze nam sie tu tez nie podoba, nic nie możemy zrobić!!!!!!!!!!!!!!!
-
Doti, wchodzę w opcje zaawansowania, rzeczywiście jest podobnie ale jak chce wkleić robi sie inaczej i nie chce sie wczytać
-
[quote name='Yoko2009']jaki piekny dzidziulek z tym smoczkiem:) pozdrawiamy popołudniowo[/QUOTE] Witamy i pozdrwiamy, Ivo rzeczywiście słodki
-
A co robisz codziennie pod prysznicem????????? Kąpiesz Mejsulę, czy tylko dupkę myjesz???????? jak kąpiesz Mejsi jak jej spłukujesz pyszczek? bo Fredziula walczy ze mną strasznie, boi sie myc pyszczek, musiała sie kiedys wystraszyć.
-
Witamy i pozdrawiamy, my tez cierpimy na chroniczny brak czasu, a do tego dg jeszczer nam utrudnia!!!!!!!!!!!!!!!!1
-
Witam was i pozdrawiam, jak wy sobie dajecie rade, gdzie są ikonki???????????? jak wklejać fotki??????????????? Czuję sie jak ślepiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
-
[quote name='Doti1986']Witamy się wtorkowo:)[/QUOTE] [quote name='Truska34']Cześć Fredziule! Ale widoki macie. My też z gór, ale chyba duużo niższych. Pozdrawiamy wtorkowo i młlego dnia życzymy. Mój Ivciu też ma większość ujęć, jak Fredzia ostatnio. Ale od tyłu też cudna....[/QUOTE] [quote name='karkakarka']Hejka :) Widoki cudne![/QUOTE] Witamy, witamy, niestety my nie z gór, a szkoda bo kocham góry, a w szczególności Tatry.
-
[quote name='Doti1986']Fredzia śliczna nawet od strony kuferka:evil_lol: A widoki cudne:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='moniczkaa86'][B][I]Cześć :multi:[/I][/B] [B][I]A czym Ty taka zajęta jeśli można wiedzieć hmhmhm? :cool1:[/I][/B] [URL]http://img4.imageshack.us/img4/8885/dsc02685i.jpg[/URL] [B][I]Piękne zdjęcie, brawo dla fotografa![/I][/B] :klacz: [URL]http://img4.imageshack.us/img4/3971/dsc03871k.jpg[/URL] [B][I]Kolejna doopka na DG :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] [quote name='ewa2909']Witamy się niedzielnie wieczornie:loveu: Piękne widoczki u Ciebie:loveu:A skąd one jak można wiedzieć:eviltong:[/QUOTE] [quote name='Natalia&Lola']Serdeczne pozdrowienia od naszej trójeczki:loveu:[/QUOTE] [quote name='jot11']Cześć z samego rana w poniedziałek :multi:[/QUOTE] [quote name='dysia-u'][url]http://img4.imageshack.us/img4/8885/dsc02685i.jpg[/url] widok az dech zapiera. :crazyeye::crazyeye: mów tu zaraz gdzie jest tak bajkowo???!!![/QUOTE] [quote name='Doti1986']Witamy się poniedziałkowo:multi:[/QUOTE] [quote name='megi82']witamy się wieczornie widoki piekne[/QUOTE] [quote name='jot11']Witamy serdecznie we wtorek ![/QUOTE] Witam i pozdrawiam was wszystkie i wasze pocieszki, ostatnio ciągle brak mi czasu, w pracy zaj.....b w domu pędem, zakupy, obiad, porządki- normalnie, a jak nigdy nie mogę wyrobić, sama się dziwię czemu? Doba za krótka. Ale dzięki ze o nas nie zapominacie. Widoczki, niestety nie z okolic mojego domku,tylko z okolic Zakopanego, ja w tym bajecznym miejscu tez nie byłam, tylko mój synuś ze swoja panią. A tak wogule, to wchodzę tu po krótkiej przerwie i się odnaleźć nie mogę. Wszystko nowe, nie ma buziek, lub nie mogę ich znaleźć, nie wiem jak wklejać fotki, bo inna jest grafika!!!!!!!! Szok, czemu Oni nam to robią,nie wszyscy są tak biegli w necie!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Nati28'][URL]http://img4.imageshack.us/img4/8885/dsc02685i.jpg[/URL] piekny widok :-o:loveu::loveu:[/QUOTE] Tak, tak:lol:
-
Toffiś puchatek, piekne stworzonko.:loveu:Witamy i pozdrwiamy:lol: