Jump to content
Dogomania

FREDZIU

Members
  • Posts

    2037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by FREDZIU

  1. [quote name='Viky i Ja']Ale Was dłuuugo nie było. Mam nadzieje, że już nie znikniecie no i zasypiecie nas fotkami ;)[/QUOTE] Witamy, no znowu jesteśmy. Sorki ale zaraz po wstawieniu foteczki mojego kompa zżarł wirus :placz: ale właśnie mi go dostarczono, całego i zdrowego:lol:, więc jesteśmy;). Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki, a teraz lecimy troszeczkę ponadrabiać zaległości.
  2. Witamy Tofika i jego panią, Toffiś to juz rzeczywiście chłop na schwał:crazyeye:przystojniaczek i to prawda trzeba zmienic banerek:evil_lol:
  3. Witamy was serdecznie, Pixula juz dorosła dama:lol: i jak zwykle prezentuje sie elegancko;). Pozdrawiamy goraco:loveu:
  4. Witamy Gracje i jej pancie po długim czasie. No przyszła mama sliczniutka i biedniutka. A Fredziula idzie w czwartek do strzyzonka, bo już jej nie widac z za tych włosków:evil_lol:szczególnie nie widac ucholi;)
  5. No nareszcie coś mi sie udaje,:eviltong: moze teraz bedziemy miec motywacje do obecności na Dogo. Smutno nam było, wszyscy mieli foteczki, a my nie:placz:. Ale juz jest prawie ok, tylko jeszcze banerek--nie wiem jak go podlinkować:oops:.
  6. No jeszcze troszke prób, pare starszych foteczek;) [IMG]http://i50.tinypic.com/2cei5ag.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28cg1ls.jpg[/IMG]
  7. Sorki ze to samo zdjęcie, ale próbuję wklejanie:mad: [IMG]http://i48.tinypic.com/1zf31ab.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i48.tinypic.com/1zf31ab.jpg[/IMG] Juz sama nie wiem co robię, a może się uda:cool3:
  9. Moze teraz mi sie uda wstawić fotkę:angryy:
  10. Foteczki!:roll:no ja mam ciągle problem i za mało cierpliwości, zazdroszczę wam że tak sobie radzicie:angryy:
  11. Witam wszystkie yorkomaniaczki!!!!!!!!!!!!!!Coś nam tu nie po drodze, ale tęsknimy za wami i pamietamy o was. Fredziula zdrowa, nic nie urosła tak mi się zdaje, a 24.02 konczy ROCZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiamy.
  12. Nie mogę zmienić linku na fotkę,szkoda.
  13. [URL]http://img17.imageshack.us/img17/7853/dsc03979s.jpg[/URL]
  14. Witamy i pozdrawiamy serdecznie, Pixula jak zwykle piekniutka i juz prawdziwa kobietka z niej:p Identyfikator, bardzo pomysłowa rzecz, super!!!!!!!!!!! Wszystkich proszę o pomoc w wklejaniu foteczek, może ty nam pomożesz. :oops: Nie wiem przez co wklejać i jak, bo po staremu nie mogę:shake:
  15. Witamy i pozdrawiamy serdecznie, troszke nas nie było, ale myślę jakoś wszystko nadrobić, tylko nadal mam problem z fotkami, albo mam problem albo jestem beznadziejnym technicznym analfabetom:diabloti:może podzielisz sie ze mną swoją wiedzą:oops: A Mejsunia jak zwykle piekniutka, a jaka dzielna w tym śniegu:crazyeye:
  16. Witam i pozdrawiam, ale piekniutkie maleństwa, co też się tu porobiło, troszkę nas nie było i dogo nie moge poznać, tyle dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. IMG]http://i48.tinypic.com/jq6lox.jpg[/IMG]
  18. Witam was yorkowe maniaczki, zadziwiacie mnie coraz wiecej pocieszek, małe żłobki:evil_lol: Trochę mnie nie było, a tu takie zmiany:crazyeye: Chciałam dziś spróbować wstawić foteczki, ale nie mogę jak i przez co teraz wstawiacie. Oświeccie mnie bo chcę wrócić na dogo:roll: Oczywiście witam wszystkie panie i pozdrawiam serdecznie:loveu:
  19. Witamy Was serdecznie i składamy spóźnione zyczenia Świąteczne i Noworoczne, Pixi jak zwykle sliczniutka
  20. Witam wszystkich bardzo, bardzo, bardzo goraco i składam spóźnione ale bardzo szczere zyczenia Świateczne i Noworoczne. Życzymy wszystkim szczęścia, radości, miłości i spełnienia marzeń. Tęskniłam do was, przepraszam że mało czasu mam dla Was, postaram sie to naprawić, moze niedługo. Nadal mam problem z fotkami, ale zobaczymy co dalej. Pozdrawiam serdecznie nie zapominajcie o nas:loveu:
  21. Witam Was babeczki, cieszę się, ze moje Dogo juz działa, muszę jeszcze sprawdzić wklejanie fotek. U nas duzo się działo. Fredzia po cieczce, dużo piła, dużo siusiała, nawet po domku,juz myślałam ze, że jej się pogorszyło, byłam u weta, okazało się ze jest infekcja, mała dostała zastrzyki, leki- jest lepej nie siusia, mniej pije, ale nie ma apetytu. Czasa nic nie je dopiero jak wracam z pracy- 16, wasze też tak maja? czasami wymiotuje mimo że je tylko suchą karme. Martwię się o nia, ale musi być ok. Czy wy podmywacie swoje yorki? A wogule dziękuje, że chciaż niektóre z was pamiętały o nas:loveu: ę:-(
  22. Arabeska, mam do Ciebie prośbę podlinkujesz nam znowu banerek, bo nic nam nie działa, a ja nie daję rady? Z góry bardzo dziękuję.
  23. Pozdrawiamy Mejsulę i jej Panią i czekamy na foteczki .
  24. Witamy was srodowo i tez gratulujemy czwóreczki.
  25. Witamy was i pozdrawiamy i zapraszamy do nas na pokaz nieudolnych foteczek, słabo mi się wczytują, ale dobrze że chociaz troszkę.
×
×
  • Create New...