[quote name='*kleo*']Szalejesz Doti z tym cięciem ;)[/QUOTE]
Wiecie obcięłam jak najwięcej włosów żeby kleszcze nie miały się gdzie chować bo w przeciągu 3 dni wyciąganych miała już 6 tych paskudnych zbójów:( I najwięcej miała na szyjce, pyszczku, i na firance na brzuchu:(