[quote name='FREDZIU']Witamy:multi:
Witamy i dzękujemy za komplement, tym bardzie że już chciałam kupić Fredzi preparaty na piękny włos.
Wydaje mi się że Fredzia ma słaby włos na pyszczku,:roll: ale może to złudzenie, bo ma mały pyszczek i dość długi nie ścinany włos:roll: A co wy o tym myślicie, na podstawie, fotek ale szczerze proszę:p[/quote]
Jak dla mnie to nie widzę żeby jakoś mało włocholków miała na pysiu jakby miała podcięty pycholek to włosy łatwiej by się unosiły do góry i układały bo byłyby lżejsze:loveu: a Fredzia jest piękna:loveu::loveu::loveu: