Cudne foteczki oj jakie cudne!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:. Mały piekny ,ale ten drugi tez niczego sobie!!!!!!!!!!!. Prosze wysyłaj co jakis czas nowe foteczki, tak bardzo bym chciała zobaczyc:oops:. Widac ze malenstwo to czyste srebro:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: