wiesz co - napisze Ci tylko tyle ze ja juz mam troche lat, ale kiedy czytałam wiersz o BURSZTYNKU to łzy same płyneły.Nic wiecej nie potrafie napisac.To wielka sprawa KOCHAC i byc KOCHANYM. Za ta wielka miłosc ,ktora jest w Tobie niech Ci zycie wynagrodzi samym szczesciem