Pudzianku Kochany wysłałam dzisiaj moja deklaracje miesieczna . Wysłałam 20 zł tj za grudzien i za styczen 2011rok. gdyz jeszcze nie wiem , ale moze byc tak ze w styczniu bede nieobecna na dogo, wiec juz teraz wysyłam Ci moja deklaracje. Moc buziakow Kochany, obys szybko znalazł swoj domek:lol: