-
Posts
830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna K.
-
Wrzuciłam ich na FB, może tam ktoś wypatrzy.
-
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Ufffff, to super! Dziewczyny, nie czytałam wątku tego długiego właściwego na zewnętrznym forum. Ale przyjrzycie się właścicielowi dokładnie. Dlaczego pies był bez adresatki? Czy miał chipa? Może warto pouczyć pana o zasadach, które należy wdrożyć, by nawet pies uciekinier miał zabezpieczone warunki powrotu w razie, gdy go ktoś znajdzie.[/QUOTE] Laki to Dolar. Właściciel psa zachipował psa już dawno, nawet nie wiedział że nie jest wprowadzony do żadnej bazy. Teraz jest wprowadzony do bazy SAFE-ANIMAL.Adresówkę posiada, dzień wcześniej przed zaginięciem Dolara właściciel ją mu ściągnął, pech ;) Zawsze biega w obroży z adresówką. Dobrze że Dolar trafił na takich ludzi jak my, immi by go adoptowali i by nawet nie interesowali się tatuażem, a na pewno byłym właścicielem. -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
wszystko sprawdzamy. Są nowe wieści....zapraszam również na jego wątek na labomanacy.pl [URL]http://labomaniacy.pl/viewtopic.php?p=77936#77936[/URL] -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']na innym wątku wyczytałam: Skoro posiada tatuaż to można dotrzeć do hodowcy i potem ew. do właściciela. Czy ktoś już coś więcej wie w temacie?? Sprawdzaliście ten tatuaż??[/QUOTE] Sprawdzamy. Spokojnie. Widzę że jesteś z Goleniowa ! Witaj :) -
Znaleziono Labradora- Szczecin (ulica Europejska)
Joanna K. replied to rudakrzyaczka's topic in Już w nowym domu
Ten 19 grudnia trafił do schroniska.... -
Znaleziono Labradora- Szczecin (ulica Europejska)
Joanna K. replied to rudakrzyaczka's topic in Już w nowym domu
Nie wiemy czy to ten sam pies. A tego Pieska który jest na zdjęciu zabrałam ze schroniska.Obecnie przebywa w DT w Poznaniu. Pie ma czipa, lecz nie dodanego do żadnej bazy. Pies posiada tatuaż. -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']Jestem, dziękuję Asiu za zaproszenie :) Porobię chłopakowi ogłoszenia.[/QUOTE] Dziękuję :multi: wrzucam info o Lakim [QUOTE] Mamy wieści od weterynarza: dobre- serce w porządku. Złe: stawy w złej kondycji, tylnie złe, przednie łokciowe jeszcze gorsze, bolesne. Kaszel tchawiczny, wrastająca powieka stąd łzawienie, wydzielina ropna z napletka(stan zapalny), ogólny stan zdrowia zły, bez kondycji, szybko się męczy. Waga psa 32 kg. Został wypsikany jakimś płynem, podano antybiotyk, jutro zastrzyk, jeszcze nie kąpać, skóra dobra, badania krwi nie trzeba robić, uszka czyste, może być nawet młodszy niż 5 lat. Zalecenie badania ortopedycznego i okulistycznego. Powinien odpocząć, przyjmować glukozaminy. W przychodni zrobił wrażenie na lekarzach, że niby taki ładny. Nie powiem jest b.proporcjonalny. Morducha do schrupania. Marzeniem byłby domek nastawiony na konsekwentną tresurę. Inaczej przyszli właściciele szybko zrezygnują. W domu anioł, idealny dla pisarza może służyć jako podnóżek bo dużo śpi. Jutro prześlę skan opinii lekarskiej. Cieszę się, że serduszko zdrowe, a to już coś.[/QUOTE] -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6504/68574350.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4653/75881413.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2268/29006321.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7870/80518687.jpg[/IMG] Cześć to Ja Lucky, czarny pan Mam około 5 lat, jak na razie jestem grzeczny [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/smile.gif[/IMG] Nie wiem, co to aport, woda, bo w schronisku czas spędziłem za kratami.... Wielka szkoda , •Ale przyszli po mnie dobrzy ludzie i mi Tymczasowy dom znaleźli, który dba o me potrzeby i za to mu jestem wdzięczny. • Teraz trochę coś o sobie skrobnę: Jeżdżę grzecznie w aucie, noc przesypiam na legowisku, nie skaczę na ludzi Niestety dopadł mnie jakiś wirus, (podejrzenie kaszlu, kennelowego), ale nie jest to nic, z czym byś sobie nie poradził dobry człowieku . Jeżeli jesteś zainteresowany moja adopcją lub mi pomóc zapraszam Cie na: [URL="http://labomaniacy.pl/forum/viewtopic.php?t=689&postdays=0&postorder=asc&start=0"]http://labomaniacy.pl/for...der=asc&start=0[/URL] Tam są właśnie ci fajni ludzie, co mi pomagają, wiec zapraszam cię serdecznie. Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej i kastracji Kontakt: Joanna 792 609 094 asia.770@vp .pl gg: 25477750 -
Labkowaty biszkopt Dyzio ma wspaniały DOM!!
Joanna K. replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Co u przystojniaka słuchać ? -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Laki to fajny chłopak jest :D Jolu, nikt tu do nas nie zagląda ostatnio :( same jesteśmy. -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Laki pierwszą noc w DT spędził bardzo dobrze. Czekam na więcej informacji z DT :) -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy :) -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Laki jest już w DT :) [IMG]http://images47.fotosik.pl/1299/d3781e31f020cf6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1245/5a2118f46df4c4a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1256/2c0136a0f80f780emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1288/1b659b48edde500bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1245/3d62dcc2cc2ab957med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1244/18dd32a1ae356220med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1244/15684f2123cff4femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1256/e87464a3616b4be0med.jpg[/IMG] W schronisku dostał zastrzyk na kaszel, za dwa dni wizyta u weterynarza. Pies bardzo spokojny, całą podróż ze Szczecina do Poznania grzecznie przespał :) Laki, masz wspaniały domek tymczasowy. Trzymam kciuki za Was :) -
[quote name='andzia69']Od środy w Kielcach w schronie jest taki psiak - myslę, że mlodziutki, bo sika jeszcze po "babsku": [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7959/psiakikot173.jpg[/IMG][/QUOTE] Miejmy nadzieję że ktoś go szuka....
-
[quote name='Żunia']Opiekę nad psem przejmuje Złoty Pies.[/QUOTE] super !Cieszę się bardzo.
-
Bass jest pieknym psem.Szkoda że nie ma jak im wszystkim pomóc. Tu jest kilka fotek psiaków [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.304320779610382.65286.100000973877492&type=1[/URL] Chcę się pochwalić że, czarny piesek o ten jutro jedzie do DT [URL]http://www.facebook.com/events/265068580223778/[/URL]
- 54 replies
-
- labrador
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Lakusia :) -
Labkowaty biszkopt Dyzio ma wspaniały DOM!!
Joanna K. replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:( daleko ... -
Labkowaty biszkopt Dyzio ma wspaniały DOM!!
Joanna K. replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A może dać go d`o sprawdzonego hoteliku w Szczecinku ?33 -
Labkowaty biszkopt Dyzio ma wspaniały DOM!!
Joanna K. replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jaka bidulka :( -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Dzień doberek :) -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
Joanna K. replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[quote name='izatemka']To znaczy, że ma chipa? Tylko niezarejestrowanego nigdzie?[/QUOTE] Szkoda że, właściciele nie pomysleli o dodaniu pieska do bazy :( -
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
Joanna K. replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Dopiero trafiłam na wątek Misiaczka, brawa dziewczyny za to że, pomogłyście mu.Wspaniale :) Zapraszam na wątek Lakusia [url]http://www.dogomania.pl/threads/220540-CZARNY-LABEK-W-SCHRONISKU-W-SZCZECINIE-pom%C3%B3%C5%BCmy-mu-niknie-w-oczach[/url]