Hej :)
Referat długaśny:evil_lol: ale miło się go czyta, i tak jak zauważyli inni cudnie opisałaś przybycie Lakiego do domy :kciuki:
Jak u mnie się pojawi drugie maleństwo, to mam nadzieję, ze przejmie wszystkie dobre nawyki Toli, nie szczeka, nie zaczepia innych psów, , nigdy nam nie poniszczyła w mieszkaniu rzeczy, nie ucieka... taka jakaś inna jest :D no, ale żeby nie było idealnie - to załatwia sie w domu :placz: i mam nadzieję, że ta druga nie bęedzie tak robić :roll: