[quote name='agamewa']Dziewczyny ja to kupiłam w zoologu-nazwa:spirulina,jakaś czeska firma za 25 zł-150gr.Można podejrzewam łatwo to dostać w każdym zoologu bądz na allegro,np.coś takiego:
[URL]http://allegro.pl/item1166960767_gelacan_champion_rasy_kolorowe_150g_siersc.html[/URL]
Ale to jest to samo co ja mam,tylko inna firma i inna cena[/QUOTE]
Ja mam gelacan... dziewczyny za nim nie przepadają... ale chyba działa...
[url]http://i35.tinypic.com/rh4lk5.jpg[/url] ale ma minę :evil_lol: