Fajnie tak oglądać zdjęcia z wystaw i wiedzieć skąd sę wywodząpsiaczki :D Super! Gratki dla was dziewczyny, nie każdy umie namówić nabywce, aby wystawiał psa ;) A tak sama radość dla was!
Babilon jest bliższy wzorcowi :) Taki 100% yorkshire terrier
A Velvet ma słodziastą mordkę :D Do całania :cool1: Chociaż mojemu M też nie bardzo się podoba hehe
[quote name='tigrunia']Buff zbyt odważna to nie jest ;) Jak idę ze szczotką to ucieka pod kołdrę :diabloti:
Wnusia ;) Dziękujemy :loveu:
;)
Aleś się kurcze rozpisała na 4 posty :p Velvet ma zupełnie inną urodę niż Babilon .. osobiście o wiele bardziej podoba mi się Babilonek :loveu:
Ale miałaś szczęście.. mi kurcze widzisz nie dane było :-( Ale może do Bydgoszczy przyjadą :multi: Dzięki Klaudia :loveu: Ja tam jej nie wróżę świetlanej kariery no ale co tam.. niech sobie pojeżdżą ;)
Hehe.. możesz sobie wziąć fotkę :evil_lol:
Dziękuję :loveu:
Buu.. Jess na swojego tatę na pewno nie trafi :placz: a Buff jakieś tam zdjęcie z tatą chyba ma .. ;) No ale Babilon pobija jak dla mnie wszystkie psy w Polsce :diabloti: Zakochana żem w nim po uszy :mdleje:[/QUOTE]
No śliczny jest... mnie bardziej Velvet się podoba... (pisałam ci to już kiedyś:)) no ale Cleoń nie podobna do ojca... cóż....
[URL]http://img529.imageshack.us/img529/8215/p1040408edited.jpg[/URL] synuś ma śliczną modałkę :loveu:
Gratki dla Buci :loveu:
No i [B]OGROMNIASTE GRATULACJE DLA ULĘCJI[/B]!!!! Idzie młoda jak burza!!!:multi::multi::multi:
[url]http://images40.fotosik.pl/322/2746e6d3253cc934med.jpg[/url] śliczniusia :loveu::loveu:
Fajne zdjęcie z tatą :D może kiedyś na wystawię i Cleośka trafi swojego ;)
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Misz-masz/DSC_2039.jpg?t=1281394246[/url] świetna fotka :)
Karola bo ty pojętna jesteś :)
No a z referatów w szkole to chyba same najwyższe oceny łapiesz :D Ja też lubię czytać twoje teksty :D