[quote name='Mawe']Dziękujemy za pochwały. Iri faktycznie daje mi wiele radości podczas ćwiczeń - mam ponadto 2 x 1,5 godz. oderwania od wszelkich problemów gdy jedziemy na szkolenie.
Dziewczyny dzisiaj byłam z Elikiem na wystawie w Zabrzu i mamy srebro.:multi: Było strasznie zimno i pannica nie chciała się pokazać a szkoda, bo złoto było dzisiaj w zasięgu naszym. Zdjęcia jutro, bo szukuję się do jutrzejszej kontroli z kuratorium. :roll:[/QUOTE]
Gratulacje!! Ja chciałam zglosić Cleo, ale zaczęły się zjazdy i niestety szkoła na pierwszym miejscu :roll:
A nie wiesz może jak plasowały się miejsca w klasie młodzieży u suczek??