Hejka!
Hiszpania - super!
W miske kiknęłam :lol:
Arwi urosły włoski - super! wasza pielęgnacja sie sprawdza:lol:
Ja z brodą i wasami Closki tez mam problem - ale trudno urosną to urosną - nie to nie ;) Jakoś przestałam się tym przejmować ;)
Hej Karol :)
Ja chemii też nie lubiłam - na szczęście miałam tylko rok w szkole średniej. Na nieszczęście chemica uwielbiała nr 8 - a to był mój nr w dzienniku - i co lekcję byłam pytana :/ masakra...
Uszy Luckiego nie wyglądają tak źle :)
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/DSC_2168.jpg[/url] a mi się to zdjęcie podoba :loveu: Lakuś ma na nim dłuuugie łapki :D
Jak zobaczyłam, że jestes to od razu tu zajrzałam.
Jesteśmy z Tobą! Ja uważam, że kiedy będziesz czuła że to już czas to zadzwonisz... myslę że nic pochopnie, na siłę i pod wpływem emocji. Trzymaj się :calus:
Hej!
Mała bosko wygląda w papilotach :;oveu:
W DF siati mają chyba większe rozmiary - coą mi tak świta, bo Marzka kiedyśpisała - ona ma sitkę i ubranko z tatąd więc ma porównaie. Mslę że dla Dorki spokojnie rozniar 0.
A jak Sabrince spada ubranko to złap je na grzbiecie gumeczką - ja tak robię z naszą siatką.
No dawaj fotki w ubranku :)
Ja miałam w taty roku derkę, ale mała nie chodziła w papilotach. A w tym roku chcę kupić kombinezon, żeby ubranko na papiloty się nie moczyło na śniegu.
Moja Cleoś ma rozmiar 0
[quote name='tigrunia']No mam nadzieję.. wezmę telefon i zadzwonię w końcu :eviltong:
No wyrosła pannica :loveu:
(...)[/QUOTE]
Be nie dzwoń i nie pytaj - jakiś zabobon słyszałam, że się nie dzwoni ;)
Belcia śliczna jesst - no i ten włos! Ale podobna do mamy :)
Te ubranko mam ja i Marzenka :loveu: tzn nasze psy hehe
A to w kropki jest z lajkry (nie wiem jak się pisze) faje jest - ja jestem z niego Bardzo zadowolona :D
:) no wystawy trochę kosztuje, ale za hobby sie płaci :D Ja nigdy nie małam żadnego hobby a teraz się cieszę że mam :) A że kosztuje.... jak wszystko ;)
Emocjenatomiast po wystawie - bezcenne hehe
[quote name='agamewa']Tak w sądzie rejonowym w warszawie na solidarności w wydziale karnym..oj tak mieli ubaw sędzina mało co się nie zakrztusiła:)heh:)
W karnym trochę się naoglądałam zła:roll:
Ty chyba Karina też pracujesz w sądzie???[/QUOTE]
Tak w sądzie też rejonowym :) Ale w wydziale II Cywilnym :)
My się zajmujemy zadłużeniami. Mało zła ;)