Jump to content
Dogomania

Bafka

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bafka

 1. Bafka

  Baffi

  widać powyżej photo.?
 2. Bafka

  Baffi

  Hej! Jestem Marta i mam psa rasy beagle który wabi się Baffi;) Tu oczywiście będę dodawała jak najczęściej chcociaż "pare"fotek ;)
 3. Bafka

  osoba niepełnoletnia właścicielem psa

  ja też mam pytanko gdzie się wyrabia takie rodowody!?
 4. Bafka

  Baffi

  [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/4[/IMG] niezbyt wyszłam;) [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/15[/IMG] [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/13[/IMG] [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/11[/IMG] [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/10[/IMG] z kolegą:) [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/6[/IMG] i wypinamy dupcię.... napiszcie czy widać!?
 5. Bafka

  Baffi

  [quote name='Cavy']Ale z czym masz dokładnie kłopot? Na stronie linkowania czy tutaj, na forum?[/quote] Mam kłopot z na forum...no bo nie wiem jak to dodać ten link;)
 6. Bafka

  Baffi

  jutro dodam pa!
 7. Bafka

  Baffi

  no nadal nie umiem
 8. Bafka

  Baffi

  Ok...dzięki już fotki zaraz będą;)
 9. Bafka

  SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D

  :loveu:Hejka! Snoopy jaki ty ślinczniusi:loveu:
 10. Bafka

  Baffi

  Hejka wszystkim...dzięki że zajżeliście:)
 11. Bafka

  Baffi

  aha no mam problem...jak dodaje się fotki?
 12. Bafka

  Reklama pedigree

  Ale nie ..ja tylko piszę np.Pedigree;)
 13. Bafka

  Tofik ;)

  [quote name='iwcza']Po pozbyciu się... eee... czegoś... "Nudzi mi się.... Może pobawimy się w głupie miny??" [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8865/1000691c.jpg[/IMG] "EJ !!! Czy oni robią grilla??" [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2019/1000718roh.jpg[/IMG] "No tak... Założyć psu coś na pysk i niech siedzi cicho :angryy::angryy:" [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5323/1000719e.jpg[/IMG] "Oni naprawdę robią grilla :angryy:" [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4926/1000723g.jpg[/IMG] c.d.n.[/quote] też mam takie coś na pyszczek;/ a tak wogóle to hejjkkkka;)
 14. Bafka

  Reklama pedigree

  kto wie jak zgłosić swojego psa na np. reklame pedigree?~!
 15. Bafka

  Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem

  :p[quote name='pln']nom fajnie. i co to zmienia?? ktoś sobie wyobraża psa myśliwskiego z ogonem?? Ja sobie wyobrażam!! Beagle to nie psy myśliwskie? I co zawsze mają ogony...:eviltong: :razz:
 16. Sorry...że się wtrącę ale...a gdzie ty mieszkasz(wiem że w siemkach ale na jakiej ul.?) bo byśmy chodziły na spacerki razem.
 17. Bafka

  Amstaffka przywiazana do drzewa MA DOM-Gliwice

  Przepraszam że się wtrące, ale...jak można tak psa zostawić!?TO prawda że powinna być jakaś grzywna! na serio wku...a mnie takie coś! Jak by chcieli się tylko psem popisać i go oddać...Ja na ich miejscu bym wystawiła na allegro.pl sunię. Może by trafiła w dobre ręcę!!
 18. Bafka

  Ankieta dotycząca ulubionej rasy:

  beagle beagle beagle byście mogli podliczyć?!
 19. Bafka

  koszmarne zoologi.

  hehe no tak!! może i tak ale wiesz takiego dużego pająka, a jak by im uciekł??haha!! a no ale ja w to nie wierzę!!
 20. Bafka

  koszmarne zoologi.

  nie wiem czy znacie taką sieć sklepów BAWET??!! u mnie jest taki sklep i rybki naprawdę ostatnio byłam to były 3 czy 4 rybki zdechły i były nadal w wodzie!! coś okropnego a no i mówią że specjalnie dla kogoś pająka wyuścili ale w to nie wierze!
 21. oki sorry!! już nie będę! przepraszam wszystkich!! już się poprawię!! niby nic nie było! ok ??
 22. [quote name='akodirka']Bafka, pffff... a mój pies jest przybyszem z kosmosu który opracowuje plan zawładnięcia nad światem.... :roll: i nie pisz post pod postem tylko użyj czasem funkcji "edytuj" bo ona tam nie jest dla ozdoby...[/quote] hahaha to fajnego masz piesia!! oki i na tą siore się wkurzyłam!!:angryy::angryy::angryy::angryy::placz::placz::mad::mad:
 23. :placz::oops::shake::shake::angryy::angryy::angryy:NIENAWIDZĘ mojej siory cały tekst mi przekręciła:angryy::angryy::angryy: ten o tej babce!! :angryy: zabiję ją!! poprostu:angryy::angryy::mad::mad::mad: jak byłam w łazience to mi przekręciła!! :mad::mad::angryy::angryy::placz::placz::mad::mad::angryy: jakaś durna powiedziała że KOT przestawił!!xD!! normalne?! a potem dla MaMY SIĘ PRZYZNAŁA!!
 24. [quote name='Arwilla'][B]Bafka[/B] chyba lekko Cię ponosi wyobraźnia....;) Eh, te wakacje....:evil_lol:[/quote] nie rozumiem?!:razz:
×